Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? II


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρε Κώστα τι έγινε, τα άλλαξες τα νερά?

Άντε γιατί ανοίγω την βρύση και βγάζει ακόμα νερό.

Πότε θα το κάμεις τσίπουρο βρε?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

O WF είναι πρώτος.

Αν ο αδερφός του ο DJ εχει το μισό απο το γούστο του, τοτε η επίσκεψη στο στέκι τους στη Χαλκίδα ειναι must.

Να πάρουμε και τον Samy μαζι, που δεν πίνει, νάχουμε κάποιον να οδηγήσει στον γυρισμό...

 

 

 

Edit

 

Κι αφού σου άρεσε το χθεσινό, μάλλον θα σου αρέσει κι αυτό

 

Πράγματι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Να πάρουμε και τον Samy μαζι, που δεν πίνει, νάχουμε κάποιον να οδηγήσει στον γυρισμό...

 

 

Άσε με τώρα ακούω Deep Purple Rain

https://www.youtube.com/watch?v=oDWbonbkFXc

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samy, αυτός οχι μονο γλύτωσε απο το τσιμεντωμα, αλλα ειρωνεύεται κιόλας...

Ετσι ειναι ρε Ντινο, οι Χαλκιδεοι ξερουν απο καλο τσιμεντο, διπλα μας το'χουμε. 8)

 

high_bridge.png

 

Όσο κακό κάνει το τσιγάρο στην υγεία, άλλο τόσο και η ακρόαση των Camel  ;D ;D ;D

Το τσιγαρο το εκοψα το 2007, τους Camel ποτε, και ουτε προκειται. Πιασε: tomato.gif

 

Βρε Κώστα τι έγινε, τα άλλαξες τα νερά?

Άντε γιατί ανοίγω την βρύση και βγάζει ακόμα νερό.

Πότε θα το κάμεις τσίπουρο βρε?

Δεν πινω τσιπουρο φιλος, ουτε ουζο και φυσικα ουτε μπυρα. Κανα τζινακι το συζηταμε. drunk.gif

 

O WF είναι πρώτος.

Αν ο αδερφός του ο DJ εχει το μισό απο το γούστο του, τοτε η επίσκεψη στο στέκι τους στη Χαλκίδα ειναι must.

Eιναι DJ απο τα μεσα σχεδον των 80s. Απο αυτον ειχα τα πρωτα μου ακουσματα. Παλι καλα που δεν ακουγε σκυλαδικα. ;D Ακουει και παιζει διαφορα στυλ γυρω απο Rock, Blues, JazzFuck-ιες, Soul-ιες, διαφορα electro ειδη κλπ κλπ. Στο βαθος παραμενει παλιοροκας/hardrockας. Χτες επαιξε πολυ BluesRock, ειχε κεφια. image.gif

 

http://youtu.be/ErhDzMFwr_c

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο βαθος παραμενει παλιοροκας/hardrockας. Χτες επαιξε πολυ BluesRock,

 

Τώρα καταλαβαίνω τι κακιά μοίρα σε χτύπησε  ;D ;D ;D ;D

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πινω φυσικα ουτε μπυρα.

Έχεις απευθυνθεί σε κάποιον ειδικό γι' αυτό?

Είναι πολύ σοβαρό, πώς στο καλό το έπαθες? ;D ;D ;D

 

Κομματάρα!

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=_WacZLqZlKw

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις απευθυνθεί σε κάποιον ειδικό γι' αυτό?

Είναι πολύ σοβαρό, πώς στο καλό το έπαθες? ;D ;D ;D

Δεν ξερω ρε Φιουζιε, ποτε δεν μπορουσα να πιω μπυρα, με φουσκωνει you know...sumo.gif Eνω με τα αλλα ποτα το ειχα ξεφτιλισει. Παντα απορουσα πως πινουν τοσο πολυ μπυρα μερικοι. Αντε να πιω ενα κουτακι με κανα κοψιδι, κι αυτο για την γευση, και ως εκει.

 

Τώρα καταλαβαίνω τι κακιά μοίρα σε χτύπησε  ;D ;D ;D ;D

Παρε και ενα ντοκουμεντο παρακατω. Εγω στη μεση, στα δεξια ο αδερφος μου και διπλα ενα κοριτσι αγνωστων λοιπων στοιχειων. Εχω και μια αλλη της ιδιας περιοδου που δαγκωνω ενα βινυλιο. ;D Πρεπει να τη βρω να τη σκαναρω. Μες τα βινυλια μεγαλωσα οπως βλεπεις, και να σκεφτεις οτι ποτε δεν τα χωνεψα. Στην δισκοθηκη μου δεν υπαρχει πλεον ουτε ενα για δειγμα. 8)

 

baby.gif

me_as_a_baby.png

 

Αλλα αρκετα με την πολυκροτη ζωη μου. Παμε να ακουσουμε μια μπαλαντα-επος, απο το πρωτο αλμπουμ των Judas Priest. Καμια σχεση αυτο το αλμπουμ με οτι εβγαλαν μετεπειτα. Πριν φορεσουν τα κολαν και κανουν τις γνωστες metal ταρζανιες. ;D

Η φωνη του Halford απλα αξεπεραστη. image.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας αφήνω επαέ δυστυχείς ακροατές με τουν Καταράχτ και τα παιδικά του τραύματα, έχουν αποκρεατικό πάρτυ by the river κάτι Δραμινές και λέω να ταις τιμήσω με τη παρουσία μου

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...έχουν αποκρεατικό πάρτυ by the river...

Ε και? Για σενα ετσι κι αλλιως το τριωδιο διαρκει ολο το χρονο. ;D Τεσπα, καλα να περασεις και κοιτα μην πιεις παλι τσιπουρα, πιες μια σουμαδα και εισαι Οκ. ;D

 

image.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ο μικρός Καταρρακτης... Γλυκούλης, σαν ruby red Rickenbacker με άσπρη pickguard  :)

 

Εγω παλι ψώνισα πριν λιγο το big sky του Brett Garsed (2003) και εχω κολλήσει... Φοβερό, για τα γούστα μου

 

Τα λαιμαι - καλη διασκέδαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου