Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? II


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τελευταία φορά που πήρα ριαλ θυμάμαι ταξίδευα στην Εύβοια και είχα πάθει πολιτισμική παράκρουση αφού είχα σκυλοβαρεθεί όλα τα cd που είχα στ' αυτοκίνητο και οι σταθμοί στο ραδιόφωνο γλυκά μπερδεύονταν ο ένας με τον άλλο. Εκεί πρωτάκουσα την πάντα συγκροτημένη φωνή του Χατζηνικολή να λέει ότι το τεύχος κυκλοφορεί με Πανούση και σταμάτησα στο επόμενο ψιλικατζίδικο. Μια ωραία κοπέλα μου έδωσε την εφημερίδα και το cd. Της έγνεψα ευχαριστημένος και μάλλον μούγκρισα κάτι σαν "ευχαριστώ" αφού κομπλάρω όταν βλέπω ωραίες γυναίκες. Μετά κάθισα στη θέση του οδηγού και ξεχώρισα κάποια άσματα.

Αυτό το αφιερώνω στον ευερέθιστο μας τρόλευ.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εικονίδιο με το χασμουρητό δείχνει ότι έχεις απαξιώσει τη γνώμη μου, πριν ακόμη την πω.

Τι να πεις ωρε Trolley? Την χαρακτηρισες ηδη "σκουπιδι". Απ'αυτο καταλαβαινει κανεις οτι ή δεν την εχεις διαβασει ποτε ή οτι ζεις στην κοσμαρα σου.

 

Μην αλλάξεις εφημερίδα, για τύπους σαν εσένα την γράφουνε...

Κι εσυ μην αλλαξεις την Bild, για τυπους σαν εσενα την γραφουνε...

 

Καλή βδομάδα και... καλές δουλειές...  ;D ;D ;D ;D

Επισης. hello2.gif
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πεις ωρε Trolley? Την χαρακτηρισες ηδη "σκουπιδι". Απ'αυτο καταλαβαινει κανεις οτι ή δεν την εχεις διαβασει ποτε ή οτι ζεις στην κοσμαρα σου.

Κι εσυ μην αλλαξεις την Bild, για τυπους σαν εσενα την γραφουνε...

Επισης. hello2.gif

 

Δεν διαβάζω Bild.

 

Να σε ρωτήσω κάτι; Νομίζεις ότι σε πληρώνουμε για να μας λες τη γνώμη σου για οτιδήποτε; Όχι, δε σε πληρώνουμε. Ο λόγος είναι ότι η γνώμη σου δεν μετράει περισσότερο από τη γνώμη οποιουδήποτε άλλου. Βάζεις δίπλα σε κάτι που παραδέχθηκες (ότι δηλαδή διαβάζεις την εφημερίδα των Χατζηνικολάου / Κουρή), κάτι που δεν ισχύει (ούτε το είπα, ούτε το παραδέχθηκα).

 

Επειδή είσαι και λίγο αργός, πάμε πάλι.

 

α) Κάτι που παραδέχθηκες.

β) Κάτι που δεν είπε κανείς.

 

Μόνο στο ελληναράδικο μυαλό σου μπορεί το α να είναι ίσο με το β.

 

Κατάλαβες;

 

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Τrolley &Waterfall :τρωγεστε  μεταξυ σας σαν κατι παλιες μου γνωριμες (γεροντοκορες ηταν) τη Βουλα και την Γεωργια ! ;D ;D

 

Εγώ παντρεύτηκα. Τη Γεωργία.

;D ;D

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου