Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες: Άλλες καταχωρήσεις απο τον ίδιο χρήστη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλέπω οτι, ενώ στην αγγελία κάποιου αντικειμένου προς πώληση υπάρχει η δυνατότητα να δείς και τις άλλες αγγελίες του ίδιου χρήστη, δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα όταν το αντικείμενο έχει "φύγει".

 

Πιστεύω θα βόλευε να υπάρχει η δυνατότητα να βλέπεις και τις υπόλοιπες αγγελίες κάποιου που έχει ήδη πουλήσει κάτι (είτε σε καλή τιμή, καλή κατάσταση, κατηγορία ποιότητας) αν φυσικά είναι τεχνικά εφικτό, ώστε να διευκολύνει την αναζήτηση για κάτι σχετικό με αυτό που πουλήθηκε.

 

Π.χ. ψαχνω για πετάλι overdrive και στην κατηγορία πετάλια - εφέ, βρίσκω ένα delay που πουλήθηκε σε καλή τιμή. Με αφετηρία αυτό να μπορώ να δω τι άλλο πουλάει ο ίδιος χρήστης, μήπως και έχει κανένα καλό overdrive.

 

Γίνεται?

 

Πιστεύω να με καταλάβατε.... :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν είχε κι άλλη αγγελία θα ήταν ΕΝΕΡΓΗ και θα την έβλεπες απο μονη της....  ;)

οχι οταν ενα αντικειμενο εχει πουληθει,δε μπορεις να δεις καν ποιος χρηστης ειχε βαλει την αγγελια!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες αργότερα...

+1, δε βρίσκεις το προφίλ των αγγελιών του ώστε να κάνεις και αξιολόγηση!

 

+1

 

Μπορεί να ξανανεβάσει την αγγελία βέβαια για να κάνεις την αξιολόγησή σου (στην περίπτωση που είναι θετική όμως μόνο, αλλιώς δε θα θέλει προφανώς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

 

Μπορεί να ξανανεβάσει την αγγελία βέβαια για να κάνεις την αξιολόγησή σου (στην περίπτωση που είναι θετική όμως μόνο, αλλιώς δε θα θέλει προφανώς)

 

Γιατί να υπάρξει τέτοιο μπλέξιμο και να μπει ο άλλος σε αυτή τη διαδικασία; Σωστό αυτό που λες αλλά δεν υπάρχει λόγος και θα υπάρχει 1 επιπλέον αγγελία τσάμπα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι, εδω που βλεπω στο ονομα του καθε χρηστη εχει και συναλλαγες αλλα σε μενα ειναι 0 και εχω καμια 30αρια ολα αυτα τα χρονια και ολες ηταν αψογες θα ελεγα απο μερια μου αλλα δεν εχω ουτε μια αξιολογηση που να δειχνει οτι ειμαι αξιοπιστος ή συνεπης ή οτιδηποτε θετικο .

πιο παλια ειχα θυμαμαι και ολες ηταν πολυ θετικες γιατι παντα επαιζε αψογη συνεννοηση/εξυπηρετηση

γιατι αυτο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου