Προς το περιεχόμενο

40 Years YAMAHA Synths (complete synth catalogue)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

My name is Nakas, Philippos Nakas...glasses9.gif

Έλα ρε συ Φίλιππα, να σου πω, έχω μπανίσει κάτι κιθάρες και κάτι ενισχυτές με τα παρελκόμενα (κάρτες ήχου, μόνιτορ, κονσόλες, κατάλαβες τώρα εσύ) και μου 'ρχονται λίγο ακριβά. ::)

 

Γίνεται να κάνουμε καμιά καλύτερη τιμή, από 15.000 περίπου, να τα πάμε στα 100, όχι πιο κάτω? ;D ;D ;D

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι επάγγελμα ασκείς, αν επιτρέπεται;

 

 

 

Ρυθμίζει τη κίνηση των ρευμάτων στο στενό του Ευρίπου και ανοιγοκλείνει τη γέφυρα.  :D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι επάγγελμα ασκείς, αν επιτρέπεται;
                                                                                                                            les_138.jpg  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνεται να κάνουμε καμιά καλύτερη τιμή, από 15.000 περίπου, να τα πάμε στα 100...
Θες να σου αυξησω την τιμη απο 15.000 σε 100.000? Κανενα προβλημα. :D Περνα απ'το μαγαζι απο Δευτερα και θα στα αφησω 80.000. Μη με ευχαριστεις, ειναι χαρα μου να εξυπηρετω πελατες σαν και σενα. ;D

 

Ρυθμίζει τη κίνηση των ρευμάτων στο στενό του Ευρίπου και ανοιγοκλείνει τη γέφυρα.  :D

Και ειδες τι επαγγελματιας ειμαι ε? Τα ρευματα δουλευουν ρολοι, 6 ωρες πανω και 6 ωρες κατω καθε μερα. 8)

 

                                                                                                                            les_138.jpg

Κοντα επεσες Cigaret13, θα μπορουσε να ημουν εγω στη φωτο, ο κυριος αν προσεξες (μπααα..) παιζει με ενα Yamaha DX21. Το εχω ακομα αυτο το synth, ειναι το πρωτο synth που αγορασα το 1985-86.

Αλλα μας τα χαλαει η φατσα του. Δεν βλεπεται ο τυπος, ενω ειναι γνωστο οτι εγω ειμαι ομορφαντρας. proud.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες να σου αυξησω την τιμη απο 15.000 σε 100.000? Κανενα προβλημα. :D Περνα απ'το μαγαζι απο Δευτερα και θα στα αφησω 80.000. Μη με ευχαριστεις, ειναι χαρα μου να εξυπηρετω πελατες σαν και σενα. ;D

Ρε παιδιά ...... όντως ο Νάκας είναι. ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ...... όντως ο Νάκας είναι. ;D ;D ;D ;D

Phil, απλα λεγε με Phil. Πελατες σαν και σενα τους θεωρουμε πλεον μελη της οικογενειας μας. eeee.png

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου