Προς το περιεχόμενο

παραγωγή κιθάρας...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν μίλησε κανείς για solo, ούτε για αποκλειστική χρήση midi, αλλά ΝΑΙ, γίνεται να το κάνεις και να μη σε πάρουν χαμπάρι... αν δεν βρίσκεις σακοφωνίστα που να παίζει αυτά που θέλεις ή δεν το επιτρέπει το budget... δουλεύουμε με ο,τι έχουμε :wink:

 

PS: αν θέλεις, προτείνω ανακωχή :lol: στείλε pm να σου στείλω με mail η msn ένα κομματάκι που είναι σχεδόν full midi να μου πεις τη γνώμη σου :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγώ βασικά απολαμβάνω την κουβέντα μας(με όλους και ας μην φαίνεται απτήν ψυχρή οθόνη του υπολογιστή,καταλήγοντας συνήθως σε παρεξηγήσεις)

σου στέλνω τώρα το msn μου :wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θέλεις' date=' προτείνω ανακωχή :lol: στείλε pm να σου στείλω με mail η msn ένα κομματάκι που είναι σχεδόν full midi να μου πεις τη γνώμη σου :wink:[/quote']
εγώ βασικά απολαμβάνω την κουβέντα μας(με όλους και ας μην φαίνεται απτήν ψυχρή οθόνη του υπολογιστή' date='καταλήγοντας συνήθως σε παρεξηγήσεις)

σου στέλνω τώρα το msn μου :wink:[/quote']

 

Ορίστε ρε γαϊδούρια!! Παραδειγματιστείτε!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου