Προς το περιεχόμενο

super strat εως 300-350 ευρώ??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ταιριάζει με το ροζ κολάν και την πλατινέ ανταύγια στην αφάνα μου...  ;D ;D

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ, ΣΦΗΝΩΣΕ ΕΝΑ ΣΟΥΣΑΜΙ ΤΟ ΚΑΠΣ ΛΟΚ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τι εννοεις εσεις? υπαρχουν και αλλοι? εισαι σε φορουμ μουσικων, το 99,9 % εδω μεσα για να μην πω 100% παιζουμε καποιο οργανο. Δεν ειμαστε ολοι ψυχικα διαταραγμενοι και δεν εχουμε ολοι κολλημα με τα μεταχειρισμενα. Εξαλλου οι περισσοτεροι απο τους κιθαριστες που ακους/ακουμε τα αγαπημενα τους οργανα και αυτα που μερικοι παιζουν ακομα τα αγορασαν μεταχειρισμενα (π.χ Dave Murray, David Gilmour κ.α)

 

ritchie77 δεν δεν χρειάζεται να παρεξήγησε .όταν λέω ''εμείς'', ενoώ και εσένα και εμενα και γενικά όλους αυτούς που παίζουν κάποιον όργανο.

Οσον αφορά το ''ψυχικά διαταραγμένοι''θέλησα πιο πολύ να τονίσω ότι είμαστε τόσο ψείρες εκεί που δεν χρειάζεται και πουλάμε/αγοράζουμε/αλλάζουμε όργανο ή εξοπλισμό για το τίποτα. ( δεν το γενίκευσα για τα used όργανα απλά εγώ έχω εκεί το κόλημα. Αλλος μπορει να το έχει αλλού  :P)

 

*μπαίνω στο νοιζ 7 χρόνια , παρακολουθώ,διαβάζω/γράφω και  γνωρίζω οτι είμαι σε μουσικό φόρουμ.. 8)

 

Rock..Dust..Light..Star

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως και με τρεμολο τυπου wilkinson ,μπορεις να κανεις αυτα που κανεις και με το floyd rose  και επιπλεον δεν εχεις το 'ενοχλητικο' σφιξε- ξεσφιξε των αλεν πανω  .

 

δεν ξερω τις τιμες το λες , μηπως και γινουν περισσοτερες οι επιλογες

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ritchie77 δεν δεν χρειάζεται να παρεξηγείσαι

 

Σιγα μη παρεξηγούμαι ρε  ;D απλα σε αυτα τα λεφτα ξεχνα το floyd και τετοιου τυπου τρεμολα. Εκτος και αν θελεις να δωσεις και κανα 150 με 200 μετα για να βαλεις αλλο (μτχ παντα) 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

μια που οι περισσοτερες super strat τυπου κιθαρες (και μαρκες) χανουν μεγαλο μερος της αξιας τους οταν πωλουνται μεταχειρισμενες, δεν το ξανασκεφτεσαι? ενα οργανο 1000-1200 ευρω μπορεις ευκολα να το βρεις στα 300-400 σε ebay και forums. αμαρτια ειναι τοσα λεφτα, ασε που η στρωμενη κιθαρα θα παιζει και καλυτερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου