Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Noiz.gr Jam & G.A.S. '14. - Jams, Παζάρι μεταχειρισμένων, G.A.S. talk.

 

Κυριακή 19 Οκτώβρη στα Stage Studios, Καλλιθέα.

Τρία εξοπλισμένα στούντιο αποκλειστικά στη διάθεση μας για κουβέντα, bends, κΣύλα και G.A.S. for free!

 

Θα είμαστε εκεί από τις 17.00. Φέρτε κιθάρες, ενισχυτές, κλαρίνα ή ό,τι άλλο νομίζετε.

Α/Β συγκριτικές δοκιμές, επίδειξη των αγαπημένων μας οργάνων και jam sessions (με δυνατότητα ηχογράφησης).

 

Παζάρι Μεταχειρισμένων

Αρχικά θα πρέπει να πω πως στο ένα στούντιο θα είναι ο χώρος των μεταχειρισμένων προς πώληση / ανταλλαγή. Φέρτε τα καλούδια σας γυαλισμένα και δείξτε τα στους ενδιαφερόμενους. Είναι ωραία αφορμή να γίνει αυτό με μια μόνο βόλτα.

 

Jam session

Δεν χρειάζεται διευκρίνιση νομίζω. Φέρτε το όπλο μαζικής παρενόχλησης ή τις μπαγκέτες και πυρ!

 

Παρουσίαση

Στη διάθεση μας για αναγνώριση θα βρίσκεται το νέο keyboard της Native Instruments, Komplete Kontrol S σε συνδυασμό με τη νέα έκδοση της γνωστής σουίτας KOMPLETE 10, που περιλαμβάνει 39 software instruments με πάνω από 12.000 ήχους από δείγματα (ήχοι & drum kits).

 

Δωράκι;

Και για το κερασάκι στην τούρτα, ένας τυχερός θα πάει σπίτι του με ένα KOMPLETE 10, μετά απο κλήρωση, προσφορά του αντιπροσώπου ΕΛΙΝΑ ΑΒΕΕ.

 

 

Το Stage βρίσκεται στην Καλλιθέα, Χαροκόπου και Γρυπάρη 58 (η είσοδος επί της Γρυπάρη). Ο χάρτης της περιοχής https://goo.gl/maps/73P8e.

 

Η κλήρωση για το Komplete 10, θα γίνει 8.00 μ.μ. Φροντίστε να είστε εκεί.

 

Υπάρχουν 3 αίθουσες και ένα κοινόχρηστο φουαγιέ / μπαρ / ορθάδικο με ψυγείο γεμάτο μπύρες (€1,30) και αναψυκτικά. Επίσης προσφέρεται καφές. Εκεί οι γέροι του μαπες show μπορούν να θάβουν ανενόχλητα τους υπόλοιπους με το αφέψημα στο χέρι.

 

Απο τις 3 αίθουσες η μια θα διατεθεί για G.A.S., παζάρι και παρουσιάσεις.

Στις άλλες θα φτιάξουμε σαν καλά παιδιά ομαδούλες που θα ανταλλάσσουμε πενιές και καλή διάθεση.

 

Οταν θα μπαίνετε μη ξεχάσετε να συμπληρώσετε τα στοιχεία σας για την κλήρωση του Komplete 10!

 

Μερικές λεπτομέρειες:

 

-Η περιοχή δεν φημίζεται για το άνετο παρκάρισμα που απολαμβάνουν οι κάτοικοι και οι επισκέπτες. Κοινώς, για να παρκάρεις όταν είναι εργάσιμη μέρα και ώρα πρέπει να κάνεις αίτηση στο πλησιέστερο ΚΕΠ. Να 'στε υπομονετικοί λοιπόν.

 

-Όσοι έχετε τη δυνατότητα να έρθετε με ΜΜΜ, προτιμήστε τα. Το λεωφορείο 040 περνάει από τη Χαροκόπου (δηλαδή έξω από το στούντιο) και ξεκινάει από το Σύνταγμα οπότε αν έχετε πρόσβαση να φτάσετε κέντρο, έρχεστε άνετα. Υπάρχει βέβαια και η λύση των τρόλευ που περνάνε από την Ελευθερίου Βενιζέλου (Θησέως) όπως το 1 και το 5 που σας αφήνουν στα 200 μέτρα από το στούντιο.

Επίσης είναι σε απόσταση βολής και ο ΗΣΑΠ Ταύρου αλλά σε αυτή την περίπτωση θα πρέπει να περπατήσετε λιγάκι παραπάνω (10 λεπτά περίπου).

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Μπορεί να πάρω το Axe Fx μου και να έρθουμε να σας δούμε!Από τώρα δε μπορώ να ξέρω γιατί μπορεί να έχω αγώνα εκείνη τη μέρα,αλλά ελπίζω να έρθω να γνωρίσω και όσους δεν έχω γνωρίσει ως τώρα! ;D

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεριμνήστε και για μας τους 310 miles away επαρχιώτες, βίντεο από την συνάθροιση, τυχεράκιδες Αθηναίοι.....Καλά να περάσετε!

Θέλω πριβέ χώρο με τον Μάραθον!
Ώπα....τώρα αυτό πως να το ερμηνεύσουμε...;  :o ::) ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώπα....τώρα αυτό πως να το ερμηνεύσουμε...;  :o ::) ;D

...δεν θέλω να μας ενοχλήσει κανείς την ώρα της μουσικής δημιουργίας !!

 

Αυτό παρερμήνευσες.... ;D

 

αυτό όμως

επίδειξη των αγαπημένων μας οργάνων

......;;

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα και 'γώ, μεγάλοι άνθρωποι..... :-X ;D   

αυτό όμως

Παράθεση από: yameth στις 17:29 - 29/09/14

επίδειξη των αγαπημένων μας οργάνων

  :o :o :o Δεν το περίμενα ποτέ αυτό απ' τον boss... ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν εχω προβινγκ θα ερθω 8)

Αλλα χωρις αυτοκινητο πως να φερω πραμα?  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου