Προς το περιεχόμενο

Noiz.gr Jam & G.A.S. '14 - After


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Stereo Nova? ;D ;D

Mono Antiqua  ;D

 

...υπάρχουν αρκετοί κιθαρίστες

Μπορούσες να βάλεις τελεία εκεί.

 

Τα υπόλοιπα δεν χρειάζονται...

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 136
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ήταν όντως πολύ ωραία. Γιάννη ευχαριστούμε για τη διοργάνωση.

 

Αν κι εγώ έφυγα σχετικά νωρίς λόγω κούρασης από άλλες κυριακάτικες δουλειές και έχασα τα καλά απ'ό,τι φαίνεται, χάρηκα που γνώρισα πολλούς virtual φίλους από κοντά, απόλαυσα τα ταλέντα του φόρουμ και γενικά πέρασα ευχάριστα.

 

Μια σημείωση για μελλοντική χρήση: Πρέπει κάτι να κάνουμε για την αναμεταξύ μας αναγνώριση. Π.χ. από το βίντεο συνειδητοποίησα ποιος ήταν ο Σπύρος ο Δέλτα, με τον οποίο δυστυχώς δε μίλησα. (Ήθελα να μιλήσω και με τον Τέρυ αλλά με το που μπήκε άρπαξε το μπάσο και εγώ έπρεπε να φύγω).

 

Άντε και καμιά συναυλία Noiz.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

(Ήθελα να μιλήσω και με τον Τέρυ αλλά με το που μπήκε άρπαξε το μπάσο και εγώ έπρεπε να φύγω).

 

 

;D

 

Μετά μου σφύριξαν ότι είχες έρθει. Κρίμα που δεν τα είπαμε, αλλά θα τα πούμε σίγουρα στο επόμενο.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία περάσαμε, ευχαριστούμε πολύ τον Γιάννη και τα ευγενέστατα παιδιά του studio.  8)

 

Όσο γι'αυτούς που πήραν απουσία, it's their loss. :)

 

(Ντούμπανα πρέπει να είχα να παίξω από μία προηγούμενη νοιζοσύναξη που είχε γίνει στον ίδιο χώρο πριν από 3-4 χρόνια...)  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Πάρτε και τις φωτό μου σε ένα βιντεάκι.

 

 

Ξέρω πως ετοιμάζει άλλο ένα ο RemaliFrank και ανυπομονώ γιατί αυτός είναι και... καλός.  ;D

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια σημείωση για μελλοντική χρήση: Πρέπει κάτι να κάνουμε για την αναμεταξύ μας αναγνώριση.

 

Name tags κονκάρδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ στον Γιάννη για την οργάνωση και στα παιδιά που έλαβαν μέρος στο γεγονός .

Δυστυχώς τελικά δεν μπόρεσα να έρθω λόγω προβλήματος υγείας δικού μου προσώπου .

Πραγματικά ζήλεψα διότι πέραν απο καλούς μουσικούς οι άνθρωποι που βρέθηκαν αγαπούν την μουσική ξεκάθαρα και αγνά.

Εκτός αυτού δεν έπαιξα με τους φίλους  Peri και Στράτο που είναι μεγάλη μου επιθυμία.

Δεν πειράζει .

Του χρόνου με το καλό και θα τα πούμε .

 

Υ.Γ : δεν γνωρίζω εάν έγινε  , αλλά θα ήταν καλό του την επόμενη φορά να υπήρχε τρόπος ( με δήλωση ίσως στήν είσοδο του χώρου ) να ξέραμε με ποιόν πιθανά γνωστό εκ του forum αλλά άγνωστο εξ όψεως έχουμε να κάνουμε έτσι ώστε να γνωριζόμασταν καλύτερα .

Μια κονκάρδα όπως λέει και ο Mustafank .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο Yameth για το γεγονότο. Λόγω δουλειάς ήρθα αργά δυστυχώς και έχασα αρκετά κατά τα φαινόμενα, αλλά ευτυχώς γνώρισα κόσμο και απ' ότι έμαθα το κονσομασιόν μου έλαβε ευμενή σχόλια (ήμουν ντυμένος και με τη τελευταία λέξη της μόδας βέβαια).

 

10735020_568380713307122_1942333495_n.jpg

 

Όσο για τα ονόματα/username: ρε σεις, σιγά μη το χτυπήσουμε και tatoo στα βυζιά μας! Να πω ότι είμαστε και τίγκα στις γυναίκες, να δικαιολογήσω μια κάποια παγωμάρα...

Καλό icebreaker για τους λιγότερο τολμηροί πάντως είναι να πλησιάζετε όσους φαίνονται ιδιαίτερα γραμμωμένοι και να ρωτάτε "είσαι mod; Αληθεύει για 850 καθαρά συν έξτρα;".

eftaxordh karfi se pentium 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Name tags κονκάρδες

Εγώ την επόμενη φορά θα φοράω κονκάρδα "Antonella". ;D ;D ;D ;D

 

 

Εκτός αυτού δεν έπαιξα με τον Στράτο που είναι μεγάλη μου επιθυμία.

Ευτυχώς που.... δεν έπαιξες ... ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου