Προς το περιεχόμενο

"Night Friends" - fusiongtr, Terry, gvour


fusiongtr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru
20 ώρες πριν, fusiongtr είπε

Άσε που δεν παίζω τα τελευταία χρόνια ...

 

δε μας τα λες καλά Στράτε μου... για σοβαρέψου και ανέβασε και έκφραση από το υπόγειο... όχι μόνο κρασά και ξύδια...😛

 

πως μου είχε ξεφύγει αυτό... πολύ όμορφο κομμάτι με ανάλογα παιξίματα και ήχο (της κιθάρας σου μου άρεσε πάρα πολύ)... θεωρώ κρίμα που το αφήσατε στην "βιαστική" βερσιον... νομίζω ότι του αξίζει περεταίρω ενασχόληση για τελειοποίηση και φυσικά παράλληλα να στρώσεις ποπό να γράψεις κι άλλα (αν δεν έχεις) για να φτιάξεις μια ολοκληρωμένη δουλειά...

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Συμφωνώ 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, npap είπε

1. θεωρώ κρίμα που το αφήσατε στην "βιαστική" βερσιον... νομίζω ότι του αξίζει περεταίρω ενασχόληση για τελειοποίηση

 

2. να στρώσεις ποπό να γράψεις κι άλλα (αν δεν έχεις) για να φτιάξεις μια ολοκληρωμένη δουλειά...

 

1. Νίκο μου είχα τόσο άγχος να τελειώσει, που δεν ήθελα να ασχοληθώ περισσότερο μετά.

Φαντάζομαι αναφέρεσαι στα της παραγωγής περισσότερο.

 

2. "Έχεις", αλλά το να κάτσω να βάλω τύμπανα της προκοπής, μπάσο (χωρίς Τέρρυ), να ενορχηστρώσω, και πιο σημαντικό να τα παίξω στην παιχτική κατάσταση που είμαι, μου φαίνεται απλά κόλαση.

 

Πολλά "ευχαριστώ" παλικάρι.

  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασαν τόσα χρόνια?

Απίστευτη απραξία που γίνεται διπλή μέσα στα lockdown

Φούζιε στρώσου και παίξε γιατί στην επόμενη στάση πέρασε η δεκαετία και δεν έχουν μείνει πολλές τώρα πλέον…

 

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου