Προς το περιεχόμενο

Semi-hollow ή hollow με μικρό σώμα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Semi & hollow υπαρχουν πολλες κιθαρες με διαφορετικούς μαγνήτες, σκαλα, σχημα κλ όπως φαινεται και από τις προτασεις που εχουν γινει. Προφανως και δε θα παρεις τετοια κιθαρα για metal αλλα ακομα και οι hollow δεν εχουν μεγαλο πρόβλημα με τη παραμορφωση. Εγω κανω ότι κανω με ολες τις κιθαρες, μακρυα από τα μεγάφωνα και αν ειναι δυνατον με γυρισμενη τη πλατη. Εχω και semi & hollow και καμια δεν εχει πρόβλημα feedback. Αλλωστε υπαρχουν πολλα clips online με κιθαριστες που τις χρησιμοποιουν από bars μεχρι σταδια.

 

Το σχημα είναι προσωπικη επιλογή. Δε καταλαβα αν πραγματικα δε σε βολευει το μεγαλο σχημα ή σε νοιαζει μονο πως φαινεται στους αλλους. Από τη στιγμη που δοκιμασες 335 ξερεις αν σου κανει ή όχι. Για μενα το μεγαλο σχημα ηταν σημαντικο οταν εψαχνα γιατι μου αρεσουν πολυ. Υπαρχουν όμως τοσες πολλες διαφορετικες κιθαρες που σιγουρα θα βρεις αυτή που σου ταιριαζει.

Thanks! Το μεγεθος της 335 δε με βολεύει πολύ, όχι ότι δε μπορώ καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου