Προς το περιεχόμενο

2 λογαριασμοι facebook με ιδιο email??


mike_rhd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σε ολους!

Λοιπον προχθες μια φιλη μου παρατηρησε οτι ξαναενεργοποιηθηκε ο παλιος λογαριασμος fb που ειχε. Πηγε λπν να συνδεθει με τα στοιχεια που χε τοτε και ειδε οτι ο κωδικος αλλαξε. τον ξανααλλαξε μεσω mail λοιπον. ξανασυνδεεται και βγαινει στον λογαριασμο καποιας αλλης?!

Η οποια εχει το ιδιο ονομα με την φιλη μου, και προφανως το ιδιο mail?!

 

Eιναι δυνατον να συμβαινει κατι τετοιο?

 

Ευχαριστω

Ain't nothing but the blues. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους!

Λοιπον προχθες μια φιλη μου παρατηρησε οτι ξαναενεργοποιηθηκε ο παλιος λογαριασμος fb που ειχε. Πηγε λπν να συνδεθει με τα στοιχεια που χε τοτε και ειδε οτι ο κωδικος αλλαξε. τον ξανααλλαξε μεσω mail λοιπον. ξανασυνδεεται και βγαινει στον λογαριασμο καποιας αλλης?!

Η οποια εχει το ιδιο ονομα με την φιλη μου, και προφανως το ιδιο mail?!

 

Eιναι δυνατον να συμβαινει κατι τετοιο?

 

Ευχαριστω

 

Φίλε, εγώ καταλήγω στο συμπέρασμα ότι ξενοπηδάς, και προσπαθείς να το κρύψεις με παρανοϊκά τεχνάσματα. Τα καλά νέα : θα το χάψουν.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε, εγώ καταλήγω στο συμπέρασμα ότι ξενοπηδάς, και προσπαθείς να το κρύψεις με παρανοϊκά τεχνάσματα. Τα καλά νέα : θα το χάψουν.

 

 

 

                                                    ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνονυμία ανθρώπων σαφώς και μπορεί να υπάρξει στο facebook αλλά στο email σε ίδιο domain οχι σε διαφορετικό όμως ναι.

 

πχ δεν μπορεί να εχεις katerina1@hotmail και να ξανακάνεις katerina1 στο hotmail δεν σαφήνει, στο yahoo όμως αν δεν υπάρχει άλλο katerina1 μπορείς, άρα ίδιο mail αποκλείεται άλλο παίζει.....

 

μπορεί να είχε πέσει θύμα χακ σε mail ή στον λογαριασμό.

 

έτσι κι αλλιώς το facebook σβήνει όλους τους λογαριασμούς που δεν θα υπάρξει ταυτοπρωσωπία οπότε όλα τα fake profiles θα διαγραφούν σε λίγο καιρό.

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω θα σου ελεγα κατι εναλλακτικο...

 

Αστη φιλη σου στα αγχη της.Μην τη βοηθας και ποσταρεις για βοηθεια

στο νοιζ,υποβιβαζοντας τον ευατο σου.

 

Ουτως η αλλως οι γυναικες σαν φιλες ειναι αθλιες φιλες.Και ειναι ενας τομεας

που εχω εμπειρια.

Σχεσεις με σεξουαλικη ατζεντα απο πισω δεν μπορουν να εμβαθυνουν.

Για αυτο και οι φιλιες με αλλους αντρες ,οταν μοιραζεστε κοινα ενδιαφεροντα,μπορουν

να φτασουν μακρια...

 

Αρα θα σου ελεγα αντι να παιρνεις το ρολο της συναισθηματικης υποστηριξης,

οταν σου ξαναπει αντιστοιχα μηδαμινα προβληματα να της πεις''δεν με ενδιαφερει κοπελα μου''...

Θα το εκτιμησει και αν  βαλεις στον πυρηνα του ''ειναι  σου'' τετοιες συμπεριφορες,ισως και να την πηδηξεις... Που ακουγεται πιο ενδιαφερον απο δυο λογαριασμους στο fb με ιδιο email.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν σου ξαναπει αντιστοιχα μηδαμινα προβληματα να της πεις''δεν με ενδιαφερει κοπελα μου''...

Θα το εκτιμησει και αν  βαλεις στον πυρηνα του ''ειναι  σου'' τετοιες συμπεριφορες,ισως και να την πηδηξεις... Που ακουγεται πιο ενδιαφερον απο δυο λογαριασμους στο fb με ιδιο email.

 

Ναι αλλά έτσι δε θα συνεχίσει να ξενοπηδάει. Θα μου πεις, το ξέρουμε ότι ξενοπηδάει;

Όχι, αλλά σε θέματα σχέσεων από όταν σταμάτησα να ακούω Θάνο Ασκητή και μελέτησα εντατικότερα trolley, είδα σημαντική βελτίωση σε αντοχή/διάρκεια, επαφές με τη μπάλα, παιχνίδι και με τα δύο πόδια, ενώ άρχισα να πατάω και περιοχή πιο απειλητικά. Οπότε τον εμπιστεύομαι.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς δεν έχασε αγοράζοντας trolley.

Μόνο το ελληνικό κράτος που το πλήρωσε 3 φορές επάνω την αξία του... 8)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είδα σημαντική βελτίωση σε αντοχή/διάρκεια, επαφές με τη μπάλα, παιχνίδι και με τα δύο πόδια,

 

Που σημαινει  '΄σε εχει κανει το σκυλακι της''...

 

Aκολουθωντας τον τρολλευ γινεστε  ακολουθοι.

Ακολουθωντας το Λυδιο γινεστε ηγετες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω ομόλογα trolley και νιώθω μια σ'γουριά ότι και να γίνει σε λίγες μέρες

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου