Προς το περιεχόμενο

Ποιό clean booster;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δικός μας είσαι κι εσύ...

 

 

Α γεια σου  :)

Το έχω βάλει και παίζει...

Δυστυχώς είμαι σε laptop αυτή τη στιγμή με άλλους δύο από πάνω μου να μιλούν.

Με την πρώτη ευκαιρία θα το ακούσω και κανονικά (από ηχεία) όπως πρέπει (μόνος  :)).

 

Μπορώ να πω πως μου αρέσει πολύ αυτό που ακούω. Παίζεις εσύ κιθάρα ή έχεις κάποια σχέση με αυτό που ακούω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν έχω καταλάβει καλά τις απαιτήσεις σου, μπορεί να σε βολέψει και το artec dual booster. Καθόλου παρεμβατικό συχνοτικά στον ήχο του ενισχυτή, μπορεί να σου δώσει από καθόλου ως αρκετό "σπάσιμο" με τα 2 του κανάλια, που παίζουν αν θες και ταυτόχρονα. Επίσης είναι σε τιμή λουκούμι (γύρω στο 50αρικο). Είναι από τα πετάλια που δε νομίζω να φύγουν ποτέ από το board μου.  :)

 

http://artecsound.com/effect/dbt-1.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή τη στιγμη έχω καταληξει στο fitzo της Himmelstrutz για τον καθαρο μου ηχο με παρόμοιο set up με το δικό σου. Τέλειο με neck μαγνήτη strat. Αν σε ενδιαφέρει κάποια στιγμη μια πιο boutique λύση με πιο μοντέρνο ήχο (χωρις πολλά μεσαία) ρίξε μια ματια.

 

Κλασσική λύση xotic rc booster και πιο οικονομικά mooer pure boost.

"Everything should be made as simple as possible, but no simpler" (except my pedalboard)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου