Προς το περιεχόμενο

Γιατι οι γυναίκες κιθαρίστριες δεν έχουν ..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντίδια καταλαβαίνεις. Η τέχνη δεν έχει "γιατί".

 

Οι γονείς μου μου έλεγαν να μην γίνω ροκάς γιατί θα γίνω αλήτης και ναρκομανής. Εσύ το πήγες ένα βημα παραπίσω στο Μεσαίωνα. Αν είχες κόρη δηλαδή, και ήθελε να παίξει κιθάρα, θα της έλεγες να μην ασχοληθεί με την ηλεκτρική γιατί θα μοιάζει με λεσβία, έτσι;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 136
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τι μαλακιες εχω διαβασει σε αυτο το θέμα.Υπαρχει και το Fb αφήστε το noiz εδω είναι για μουσικους και μουσικόφιλους και τετοιες αποψείς ειναι για παιδακια που ψαχνουν ...μπινελικια :( :(ελεος μην το συνεχίζεται .Το μόνο καλό τα βίντεο που ποσταρανε τα παιδια.Κυριοι εσεις που νομιζεται οτι είστε γεννημενοι κιθαρίστες αφήστε τις παπαριες και παίξτε..ουτε 10χρόνα δεν λενε τετοιες βλακίες...

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μαλακιες εχω διαβασει σε αυτο το θέμα.Υπαρχει και το Fb αφήστε το noiz εδω είναι για μουσικους και μουσικόφιλους και τετοιες αποψείς ειναι για παιδακια που ψαχνουν ...μπινελικια :( :(ελεος μην το συνεχίζεται .Το μόνο καλό τα βίντεο που ποσταρανε τα παιδια.Κυριοι εσεις που νομιζεται οτι είστε γεννημενοι κιθαρίστες αφήστε τις παπαριες και παίξτε..ουτε 10χρόνα δεν λενε τετοιες βλακίες...

 

+1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

, θα της έλεγες να μην ασχοληθεί με την ηλεκτρική γιατί θα μοιάζει με λεσβία, έτσι;

 

δεν εγραψα τετοιο πραγμα, το 90% των ροκ συγκροτηματων που ακουω για καποιο λογο εχουν γυναικεια φωνητικα…  αλλα δεν επρεπε να γραψω ‘’λεσβια’’ γιατι παρεξηγηθηκε…  επρεπε να πω δεν ταιριαζει στο γυναικειο φυλο αυτος ο ρολος κατα τη γνωμη μου παντα

μη τα κανετε ολα τοσο δραματικα μορεεεεεεεεεεεεε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν αυτή δεν βγάζει τσαμπουκα τοτε βγαλτε τον εσεις... και ανεβάστε το να το δούμε ...ο λόγιας πέθανε

 

 

 

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ταιριάζει η κιθάρα; Τι ακριβώς "δεν ταιριάζει" στην Sheryl Crow; Ή στη Lita Ford; Ή σε όλες αυτές που ποστάραμε; (δε συνεχίζω)

 

Αν είσαι όμορφη, σου λένε ότι εξαργυρώνεις την ομορφιά σου για να δειχθείς ως μουσικός.

Αν είσαι πιο raw (pardon my french)  σου λένε ότι μοιάζεις με λεσβία.

Τελικά αξίζουν τίποτα αυτές οι γυναίκες ή είναι μόνο για να σας κάνουν παιδιά και κανα φαγητό το μεσημέρι;

 

Αν συνεχίσεις λίγο ακόμη, μπορώ να σου βρω και τι ψηφίζεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως τη γυναικα τη θελω τραγουδιαρα και την μπιρα κρυα

  οτι κανουν τα σερνικα, τα κανουν για να γυρισει να κοιταξει η θηλυκια.....εννοω ολα ομως,.;).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδες που στο είπα ότι θα βρω και τι ψηφίζεις;

 

http://www.antenna.gr/news/Politics/article/382964/stanisi--mporo-na-asxolitho-me-to-ypoyrgeio-politismoy-

 

Αυτό, που συμφωνείς με τον σούπερ -τσουμπ να το κοιτάξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως τη γυναικα τη θελω τραγουδιαρα και την μπιρα κρυα

  οτι κανουν τα σερνικα, τα κανουν για να γυρισει να κοιταξει η θηλυκια.....εννοω ολα ομως,.;).

 

Παρτην

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=hAwjiACxCRc

 

Καληνυχτα

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καληνυχτα κι από εμένα Βασίλη.

Είμαι εδώ και χρόνια ερωτευμενος με αυτό το κορίτσι, έχω όλα της τα άλμπουμ και την γνωρισα και στην Ιταλία, αλλά δυστυχώς δεν βγαίνει με άντρες.

Ειναι από τις άλλες που όπως θα έλεγε και ο μπλου μονκ και όπως μπορούμε να δούμε και όλοι δεν έχουν θηλυκότητα επειδή παίζουν κιθάρα ή επειδή είναι lesbian ή επειδή δεν τους ταιριάζει η κιθάρα αν δεν είναι... μπερδεύτηκα.

Ξυπνήστε οέο

 

http://youtu.be/AwkyDyyFrIc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου