Προς το περιεχόμενο

Γιατι οι γυναίκες κιθαρίστριες δεν έχουν ..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελπίζω να διαβάζει.Ντρέπομαι μόνο που τα διαβάζω αυτά τα πράγματα.Σιχαμένες απόψεις μιας άλλης τρομακτικά σκοτεινής περιόδου.

 

+1

 

Το να σε κατηγορούν ότι έχεις "ατζέντα" φίλε Μπιλ (δηλ. στήθος, πισινό κλπ.) για να καλύψουν δικές τους ανεπάρκειες -και ίσως όχι μόνο μουσικές, είναι ο ορισμός του σεξισμού.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 136
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ελπίζω να διαβάζει.Ντρέπομαι μόνο που τα διαβάζω αυτά τα πράγματα.Σιχαμένες απόψεις μιας άλλης τρομακτικά σκοτεινής περιόδου.

 

Μπα απλα επειδη ο Λυδιος εχει να μαμησει απο το 1821...παει για....ψαρεμα....ο καθεις οπως τη βρισκει... ;D ;D ;D

 

https://www.youtube.com/watch?v=ybHqgVcWbXU

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

 

Το να σε κατηγορούν ότι έχεις "ατζέντα" φίλε Μπιλ (δηλ. στήθος, πισινό κλπ.) για να καλύψουν δικές τους ανεπάρκειες -και ίσως όχι μόνο μουσικές, είναι ο ορισμός του σεξισμού.

 

 

 

 

Οταν διαβαζω τα μηνυματα σου,αισθανομαι σαν ενας στρατος απο τσιουαουα

να επαναστατει εναντιον μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα απλα επειδη ο Λυδιος εχει να μαμησει απο το 1821...παει για....ψαρεμα....ο καθεις οπως τη βρισκει... ;D ;D ;D

 

Κι εμένα μου άρεσαν (στην εποχή τους) ο Van Halen, o Vai (όταν είχε μαλλιά) και ο Μάλμστιν (πριν γίνει σαν δυσκοίλιο ιγκουάνα), δεν είπα ποτέ ότι "είχαν κρυφή ατζέντα" για να βγάζουν γκόμινες - που το έκαναν αλλά ας μην το κάνουμε θέμα.

Κοίταξα να μάθω τίποτις απ' αυτούς, όχι τον πισινό τους!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν διαβαζω τα μηνυματα σου,αισθανομαι σαν ενας στρατος απο τσιουαουα

να επαναστατει εναντιον μου.

 

 

Ο καθένας διαλέγει τους εχθρούς που του ταιριάζουν γατάκι.

 

Από όσες κιθαρίστριες ποστάραμε εδώ και παίζουν σε διαστημικά επίπεδα εκφραστικότητας, δεξιοτεχνίας και γκάμας, μπορείς να μας πεις ποια το παίζει γκόμινα και το κάνει "για να 'χει πρόσβαση σε άντρες";

Υπόψην ότι δυο απ' αυτές που γνωρίζω, είναι lesbians. Για να σι δω πιλουπουνίσιε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tamtam παντως για να λεμε και του στραβου το δικιο ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να εχεις πιο ...γυμνασμενο ΚΑΡΠΟ απο τον Λυδιο.... ;D ;D μιλαμε για ΕΚΓΥΜΝΑΣΗ οχι αστεια... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει...

 

Το πλέον ορατό όμως, είναι ότι πρόκειται για σύμπλεγμα κατωτερότητας.

Και μη φανταστούμε πως οι πάσχοντες από τα εν λόγω συμπλέγματα είναι οπωσδήποτε άτομα περιθωριακά και χωρίς καμία κοινωνική αναγνώριση. Συνηθέστατα συμπλεγματική συμπεριφορά κατωτερότητας παρουσιάζουν και άτομα που εμφανίζουν προς τα έξω ένα πρόσωπο δικαιωμένου και έχοντος γνώμη επί παντός του επιστητού.

Σύμπλεγμα κατωτερότητας αναμφισβήτητα σου προκύπτει όταν, βασιζόμενος στα ψεύδη περί της μεγαλοσύνης σου που εκ γενετής σε ταΐζουν, δεν μπορείς να παραδεχτείς ότι ο γείτονάς σου, ο διπλανός ή ο οποιοσδήποτε άλλος, τον οποίο ενδομύχως ή και ολοφάνερα και εξίσου αυθαίρετα περιφρονείς ως κατώτερο είδος, έχει κατορθώσει αυτά που εσύ αποδεδειγμένα δεν μπορείς, έχει επιτύχει να σε προσπεράσει προ πολλού στη στροφή, σ’ έχει φλομώσει με τη σκόνη του και μπορεί πλέον να είναι με σένα μεγαλόθυμος ή απολύτως αδιάφορος, αφ’ υψηλού να σε αγνοεί ή ακόμη και να σε ειρωνεύεται, καθώς εσύ αραχτός στις κατά φαντασίαν δάφνες σου αναμένεις από το σύμπαν να σου αποδώσει αυτά που υποτίθεται πως σου οφείλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μου άρεσαν  και ο Μάλμστιν (πριν γίνει σαν δυσκοίλιο ιγκουάνα)

 

 

Τωρα αυτο δεν ειναι κοινωνικος ρατσισμος?

 

Αλλα το αιδοιο μπορει να τη βγαζει καθαρη μιλωντας ετσι...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Άλλο ένα απίστευτο κορίτσι.

 

 

Εκτίθεσαι φελλέ,άντε πίσω στην κρεβατοκάμαρά σου και όταν μάθεις να παίζεις 2 νότες στη σειρά με feel και control τα ξαναλέμε.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου