Προς το περιεχόμενο

Through Oblivin - In Flames Cover


DimitrisVoutsas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα guys

 

καλη χρονια και απο μενα! ενα Clipaki που εκανα πριν λιγο καιρο

ως καμένος INFLAMES fun δεν μπορω να ξεχωρισω καλο απο κακο album χαχα

 

ελπιζω να σας αρεσει  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη η διασκευη σου,ευγε.

 

 

μεχρι το προηγουμενο τους αλμπουμ τους παρακολουθουσα συνεχως.

το συγκεκριμενο αλμπουμ δεν μου αρεσε,παρολο που το ακουσα αρκετες φορες...θεωρω οτι πια παιζουν σε περισσοτερο rock φορμες...επισης η φυγη του μεγιστου ριφφα Jesper ειναι απο τα μεγαλυτερα μειων τους οσον αφορα τις συνθεσεις τους (imo)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο cover και χαίρομαι που διάλεξες αυτό το κομμάτι από τον συγκεκριμένο δίσκο. Γιατί όλοι το θάβουν, μόνο εμένα και εσένα παίζει να αρέσει. Κι εγώ όταν τον πρωτοάκουσα μου φάνηκε τραγικός...με τον καιρό όμως ακούγοντας τον προσεκτικά πλέον τον έχω λιώσει και τον θεωρώ εξαιρετικό δίσκο. Μεταλάς νιώθω αλλα δε με νοιάζει είτε παίζουν metal είτε rock, αυτό που ακούω μου αρέσει. Επιτέλους πρέπει να φύγει αυτή η στενομυαλιά από τους μεταλάδες αν ακούσουν ένα δίσκο πιο rock απ' ότι "πρέπει"...δε γίνεται μια μπάντα να παίζει τα ίδια και τα ίδια συνέχεια, θέλει να πειραματιστεί και λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ειστε καλα guys! συμφωνω για την αλλαγη στον ηχο, σιγουρα δεν μπορει να αρεσει σε ολους το αποτελεσμα...παντως σαν μουσικοι καταλαβαινουμε οτι δεν ειναι ευκολο να παιζεις τα ιδια με αυτα που επαιζες στα 20...οπως ειπα εγω απλα ειμαι καμενος!

και σουηδικη ζεμπεκια να ακουσω απο inflames μαλλον θα μου αρεσει χαχα...τωρα αν θα το κανω cover ειναι αλλο θεμα :)

 

 cheers :)

 

γενικα σε κομματια που δεν εχω τα leads τεχνικα, αν καποιος ενδιαφερεται να συμμετεχει let me know και οταν εχω ετοιμο κατι θα μιλαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου