Προς το περιεχόμενο

v-amp pro


takislaw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλημερα. εάν κάποιος έχει δουλέψει επανειλημμένα το behringer v-amp pro και έχει χρόνο να με συμβουλέψει για το χερισμό του, ας μου πεί κάποιες βασικές του δυνατότητες και το τρόπο να το πετύχω, καθότι παιδεύομαι ημέρες  και δεν είδα μεγάλα αποτελέσματα.

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...
Στις 25/1/2015 στις 12:18 ΠΜ, takislaw είπε

παιδια καλημερα. εάν κάποιος έχει δουλέψει επανειλημμένα το behringer v-amp pro και έχει χρόνο να με συμβουλέψει για το χερισμό του, ας μου πεί κάποιες βασικές του δυνατότητες και το τρόπο να το πετύχω, καθότι παιδεύομαι ημέρες  και δεν είδα μεγάλα αποτελέσματα.

ευχαριστώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Θέλεις να πεις πως δεν έχεις βρει άκρη ακόμα; Η αλήθεια είναι πως έχει άθλιο manual.

Υποθέτω πως παίζεις ήδη με τους υπάρχοντες ήχους - preset μνήμες. Τα 5 κουμπιά A B C D E δηλαδή.

Απο κάτω τους είναι τα 2 βελάκια που επιλέγουν τα 25 διαφορετικά σετ των παραπάνω.

Αν αλλάξεις κάτι, αναβοσβήνει το ανάλογο φωτάκι που για να το κρατήσεις στη μνήμη, το πατάς συνεχώς μέχρι να μην αναβοσβήνει.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι το βασικο μου εργαλειο απο το 2003 και μετα.

Ειναι παντα on ειτε σε bypass για καθαρα ειτε σε presets κυριως δικα μου.

Μαζι με το fcb 1010...

 

απιστευτο εργαλειο.

 

 

Πιστευω οτι τα ξερω ολα πάνω του που ειναι τοσα πολλα που σπανια τα χρησιμοποιείς ολα.

Τα μανιουαλ ειναι απλως περιληπτικα και ειναι 2. Συνηθως οι περισσοτεροι αγνοουν το ενα.

Επισης ειναι σχεδον must να το χρησιμοποιησεις και να ρυθμισεις τα preset μεσω υπολογιστη οπου εχεις προσβαση σε περισσότερες παραμέτρους.

Ρωτα τι θες να σου πω

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου