Προς το περιεχόμενο

Νεα οργανα Marcus Miller


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το jazz (HB75) που έχω είναι με 12άρι radius και κατά τ'άλλα παρόμοιο έως και καλύτερο σε σημεία απ'τα VM squier. Στο ένα τρίτο σχεδόν της τιμής. Τα'χω προτείνει ουκ ολίγες φορές. Με μια αναζήτηση στον thomann θα το βρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ναι όντως το είδα τώρα. Να πω την αλήθεια εντυπωσιακά Μ τα χαρακτηριστικά του γιατί τέτοια ξύλα έχουν τα squier από 350 ευρώ κι επάνω.Τέλος..τζάμπα έσκασα τόσο καιρό και έψαχνα μετά νύχτα.ας μάθω που είναι οι νότες στη ταστιερα και μετά θα πάρω για τη τρέλα μου ,αν χρειαστεί ακριβό μπάσο.EX -minor μια τελευταία χάρη για Ν μην κάνω λάθος.θα πάω κ δοκιμάσω μπάσα για Ν καταλάβω ποιο radius Μ βολεύει ώστε Ν παραγγείλω το αντίστοιχο σε harley.Επειδή δεν γράφει στα περισσότερα μπάσα στο τομαν ποσο είναι το αντίστοιχο radius γνωρίζεις ποια μάρκα έχει μικρό και ποιο μεγαλο;επισης υπάρχει harley με μικρό  radius σε περίπτωση που μου κάτσει καλυτερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην δίνεις σημασία στο radius, κακώς στο έβαλα στο μυαλό λόγω δικής μου (μη) προτίμησης. Απλά παίξε, δοκίμασε διαφορετικά μπάσσα εδώ, όποια βρεις, και αναλόγως ποιο θα σου κάτσει καλύτερα, το ψάχνεις και περαιτέρω το γιατί και τι συγκεκριμένα σου έκατσε καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Εχω το SIRE V7, και το μονο που εχω να του προσαψω ειναι οτι τα κλειδια του δεν συμβαδιζουν με την υπολοιπη εικονα του οργανου.

 

Ειλικρινα, δεν περιμενα να πουλιεται τετοιο μπασο σε τιμη ξεφτιλα..Ειναι αψογο κατασκευαστικα και ηχητικα.Δεν ειναι budget οργανο στυλ Ειχα αρκετα μπασα, musicman, warwick, fender, g&l,  κλπ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To αν θα αρεσει σε καποιον ειναι θεμα γουστου και μονο.

 

Μπρατσο, ταστοδουλεια,  neck pocket, nut, ηλεκτρικα, προενισχυση,  ολα ειναι αψογα

 

ειχα μπασα του 2χιλιαρου πολυ κατωτερα απο το φτηνο sire.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου