Προς το περιεχόμενο

Ο καρκίνος στη μουσική είναι η σοβαρότητα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι το σεξ αναψυχης, χωρις τον σκοπο της τεκνοποιησης, σοβαρο ή οχι?

το σεξ εχει να κανει με τη μουσικη και ειναι σοβαρο, στην τεκνοποιηση σε εχασα, δηλαδη το σεξ ειναι παντα αναψυχης, η τεκνοποιηση ειναι μια στραβη που καθεται καμια φορα… ασχετο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ο καρκίνος στη μουσική είναι η σοβαρότητα

 

 

Μην ανησυχείς και βρίσκεσαι στην κατάλληλη χώρα για θεραπεία! Εδώ όποιος παίρνει τη μουσική σοβαρά, τον βάζουμε κάτω και τον πλακώνουμε σε μπουζουκικές ακτινοβολίες και ενέσεις πυρηνικού κλαρίνου, που πάει η σοβαρότητα στα θυμαράκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μουσικη ειναι σοβαρο πραγμα για εσενα η οχι; δεν εβγαλα ακρη στο αρχικο ποστ

 

Παιζω σοβαρα πραγματα αλλα για πλακα.

 

Οπως λεει και ο cos,η πλακα διαλυει τη σοβαροτητα αλλα διαλυεται

απο την αναλυση για αυτο δεν θα στο αναλυσω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Αρα τελικα δεν ειναι οι νοτες αλλα ο φορεας αυτων.Ο ανθρωπος που ειναι πισω απο τις νοτες και πως κινειτε αισθαντικα απεναντι σε αυτες.Γι'υτο και ο ενας μας κουραζει ενω ο αλλος κανει ακριβως το αντιθετο.Στην τελικη η μουσικη ναι μεν μαθαινεται αλλα ειναι μια μικρη διαφορα που δεν μαθαινεται.Αυτο που κουβαλας μεσα σου .Εκει φαινεται πχ ο ξενερωτος πχ τρολει μουσικος(που συνεχιζει να το παιζει εξυπνος με την ευλογια των μοντερειτορς) και ο αλλος που μπορει να υποστηριξει και ψυχικα αλλα και με τον τροπο ζωης του αυτο που παιζει.

  Υπαρχουν αυτοι που παιζουν σαν αναγκη εκφρασης, γιατι δεν γινεται αλλιως και αυτοι που παιζουν γιατι εμαθαν καλα ενα οργανο.Τεχνοκρατικα και ξενερωτα.Συνφωνω θελει πλακα η μουσικη για να περασει απεναντι,αλλιως ειναι μια απλη δουλεια και οπως και να το κανουμε η μουσικη δεν ειναι δουλεια.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η ηλικία σας, ποια είπαμε ότι είναι;

 

παμε μια γυρα ακομα σε αυτο το θρεντ ,να με ξεκανουν για τα καλα απο το φορουμ ,τι λες?

Αντε να μην σε βρισω παλι αλλα εξηγησε πχ ,ποσο χρονων εισαι εσυ πχ?Εχεις κατι να πεις χωρις να ειναι εξυπναδα και ηλιθιοτητα κατεμε.Εν τελη πως την ειδες δηλ.

Αν δεν ειχες πλατες τα αφεντικα εδω και τους συντονιστες θα ησουν τοσο μαλακας?Δεν αντεξα.

 

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παμε μια γυρα ακομα σε αυτο το θρεντ ,να με ξεκανουν για τα καλα απο το φορουμ ,τι λες?

Αντε να μην σε βρισω παλι αλλα εξηγησε πχ ,ποσο χρονων εισαι εσυ πχ?Εχεις κατι να πεις χωρις να ειναι εξυπναδα και ηλιθιοτητα κατεμε.Εν τελη πως την ειδες δηλ.

Αν δεν ειχες πλατες τα αφεντικα εδω και τους συντονιστες θα ησουν τοσο μ*******?Δεν αντεξα.

 

Εσύ παιδάκι μου δεν είσαι με τα καλά σου.

Και καλά ότι προσπαθείς να προσβάλεις εμένα, τα "αφεντικά" τι σου φταίνε;

Σε περιόρισαν από το να γράφεις οτιδήποτε;

 

Αν το νοιζ λειτουργούσε όπως νομίζεις, εσένα γιατί σε κρατάμε;

Ζήτα λοιπόν συγνώμη, παραδέξου ότι είσαι άσχετος και - επιτέλους όμως - σταμάτα να απαντάς σε ποστς που δεν σε αφορούν και δεν σου απευθύνονται.

 

Όσο για το "δεν κρατήθηκα" να θυμίσω ότι πριν μία-δύο μέρες έκανες τον μάγκα και τον ζόρικο, παροτρύνοντας το άλλο παιδί να πάει να.. δείρει εκείνον που του πήρε την κιθάρα, την ίδια ώρα που κάποιοι προσπαθούσαν να του δώσουν σωστές συμβουλές. Σε βάζει στη θέση σου ο mod, αλλά που να καταλάβεις εσύ... Οπότε, μάλλον εύκολα "σου φεύγουν" οι κοτσάνες και τα ζοριλίκια... έχεις γενικώς δυσκολία να κρατηθείς, δεν σου συμβαίνει μόνο με ΄μένα.

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

παμε μια γυρα ακομα σε αυτο το θρεντ ,να με ξεκανουν για τα καλα απο το φορουμ ,τι λες?

Αντε να μην σε βρισω παλι αλλα εξηγησε πχ ,ποσο χρονων εισαι εσυ πχ?Εχεις κατι να πεις χωρις να ειναι εξυπναδα και ηλιθιοτητα κατεμε.Εν τελη πως την ειδες δηλ.

Αν δεν ειχες πλατες τα αφεντικα εδω και τους συντονιστες θα ησουν τοσο μ*******?Δεν αντεξα.

Εγώ είμαι 37, λέω ότι θέλω, μου κανουν edit οι μοντ αν χρειαστεί και κατα τα άλλα και σουβλάκια και μπύρες έχω πιεί με τα αφεντικά και θέλω κι άλλο.

 

Έλα και συ να γίνουμε πολλοί! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφεντικα και δουλοι μια παρεα γιναμε ουλοι... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου