Προς το περιεχόμενο

Ηχολήπτης: Γιατί δεν αναφέρομαι σαν μέλος της μπαντας;


KnightRider1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφου με λενε οτι ειμαι μελος της μπαντας και σε ιστοσελιδες του facebook και blogspot με αναφερουν οτι ειμαι μελος και οτι ειμαστε 6 ατομα αλλα στο ραδιοφωνο και στα live δεν με αναφερουν ποτε.

 

Σε καθε προβα,live και ηχογραφηση ειμαι παντα παρον και μονο εγω τους ελεγχω, και στους ραδιοφωνικους σταθμους ρωτουσαν "ποσα μελη της μπαντας ειστε και τι ρολο εχει ο καθενας" παλι απαντουσαν 5

Ibanez SR300

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σου ξαναλεω ΠΟΥΘΕΝΑ στον κοσμο δεν θεωρουνται οι τεχνικοι ΜΕΛΗ των...μπαντωνε τους  ;)

 

Φυσικα αν επιμενεις να γινεις μελος της μπαντας μπορεις ΝΟΜΙΚΑ να καταχυρωθεις απεναντι τους κανοντας ενα ιδιωτικο συμφωνητικο που θα αναφερει οτι θα μοιραζεστε τα κερδη σας (δισκογραφικα και συναυλιακα,οπως και δικαιωματων) δια 6.

 

ΕΚΕΙ θα δεις αν σε θεωρουν ΟΝΤΩΣ μελος της μπαντας.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καθε live μοιραζομαστε τα κερδη μας απλα πληρωνομαι λιγο λιγοτερο απο οτι οι 5 αλλα αυτο δεν με πειραζει τοσο.

 

Και το ονομα της μπαντας;

 

That's The Spirit

Ibanez SR300

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ιαν Στιουαρτ ηταν ΜΟΥΣΙΚΟΣ και "κρυφο" μελλος των Stones για πολλα χρονια,δεν ηταν ομως επισημο μελος της μπαντας σε καμμια περιπτωση.Και φυσικα ηταν ΜΟΥΣΙΚΟΣ και οχι τεχνικος.

 

Ήταν μουσικός, αλλά και ιδρυτικό μέλος, στη πορεία-μετά από κανά χρόνο-κρυφό μέλος και τεχνικός, που και που έπαιζε και κανά πιανάκι, λάιβ, ή και στούνδιο............ακόμα χειρότερα δλδ απ το φίλο που έθεσε το θέμα

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν μουσικός, αλλά και ιδρυτικό μέλος, στη πορεία-μετά από κανά χρόνο-κρυφό μέλος και τεχνικός, που και που έπαιζε και κανά πιανάκι, λάιβ, ή και στούνδιο............ακόμα χειρότερα δλδ απ το φίλο που έθεσε το θέμα

 

Δυστυχως ηταν ασχημος ,σαν και εμενα,  ;D και χοντρος (σαν και εμενα πριν χασω 16 κιλα απο το καλοκαιρι  ;D) ....και δεν ταιριαζε στυλιστικα με τους υπολοιπους... ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου