Προς το περιεχόμενο

Εξαιρετικά Αφιερωμένο


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δεν το ακουσα ακομα. Ακομα κατεβαινει. Bored_1.gif Και παλι καλα που βρηκα κι αυτο το αργο λινκ για direct download, σε ολα τα torrents υπαρχει μονο το 21% του αλμπουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ευχαριστούμε για την αφιέρωση  :).

Κάθε άλμπουμ που διαχειρίζεται τέτοιο υλικό, δεν μπορεί παρά να έχει το ενδιαφέρον κάθε μουσικόφιλου. Συχνά όμως, τα λεγόμενα tribute albums δεν στέκονται στο ύψος των απαιτήσεων - κι έχουν "φορεθεί" και πολύ εδώ που τα λέμε.

Ακούγοντας δείγματα του ενός λεπτού απο τον δίσκο, με κάθε επιφύλαξη, επιφυλάσσομαι  ;D...

Είμαι ο τελευταίος που θα αμφισβητήσω την καλή πρόθεση και τις ικανότητες των συμμετεχόντων, μου φαίνεται όμως πως οι ήχοι, η παικτική προσέγγιση και το overall feeling του ακούσματος μάλλον δεν είναι πολύ του γούστου μου...

Για να το συνοψίσω - λίγο "μπακάλικα"  ;D:

προτιμώ τους ερασιτέχνες που προσπαθούν να ηχήσουν σαν επαγγελματίες παρά το αντίστροφο... 8)

Όπως έγραψα όμως, επιφυλάσσομαι...

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τιτλο please  δεν γινεται να διαβασω τη γραφει στην εικονα είναι πολύ μικρη.

Δεξι κλικ πανω της και ανοιξε την εικονα για να την δεις full size.

 

open.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου