Προς το περιεχόμενο

Εξαιρετικά Αφιερωμένο


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πολύ σωστά. Το αστέρι που εννοούν φισικά είναι το αστερι του δαβίδ. Σύμφωνα με τους ιππολογισμούς μου όταν το 2017 όλοι οι πλανητες πάρουν μια ευθία τότε θα δείξουν τον δρόμο για τον πλανήτη Νιμπιρου που είναι αδελφός πλανήτης με τη γη και κατικοίται από αυτούς που φέρουν το σημάδι της ανεστραμμένης πυραμίδας- από το πυρ- που αν το πεις ανάποδα είναι ριπ και το μίδας που αν το πεις ανάποδα είναι σαδίμ - που στα εβραικά σημαίνει "τις καλές μουσικές" άρα ριπ (μόνο) τις καλές μουσικές.

 

 

 

 

διδαξε με please....... lol

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διδαξε με please....... lol

 

Μπορείς να κάνεις εγγραφή στο κανάλι μου με συνδρομή μόνο 29,99 € τον μήνα και να μάθεις περισσότερα. Δίνεται δώρο καπέλο σε σχήμα πυραμίδας.

 

www.oli-h-alithia-tora.com

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να κάνεις εγγραφή στο κανάλι μου με συνδρομή μόνο 29,99 € τον μήνα και να μάθεις περισσότερα. Δίνεται δώρο καπέλο σε σχήμα πυραμίδας.

 

www.oli-h-alithia-tora.com

 

μου βγαζει "δεν βρεθηκε ο εξυπηρετητής"

 

Αυτοι που εχουν τη σοφία σου.... ειναι οι "Εξυπηρετητές"

Α, τώρα το πιασα.

Εξυπηρετεις τον κοσμο διδάσκοντάς του την αλήθεια.

 

αλλα 29,99..........

καμμια μουσικοσυναδελφική τιμή ..... δεν παιζει? Εχουμε στεγνώσει δάσκαλε........... λολ

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να κάνεις εγγραφή στο κανάλι μου με συνδρομή μόνο 29,99 € τον μήνα...

Ντροπη Αντρέ. Αυτα σου εμαθε ο διδασκαλος σου ο Τουλατος? eyeroll.gif

 

toul.png

 

Μην τον ακους Κωστα. Εσυ μεινε συνδεδεμενος με το παρακατω λινκ στο οποιο μπορεις να παρακολουθεις δωρεαν τις ζωντανες ομιλιες του Δασκαλου καθως και να επικοινωνεις με αλλα μελη το ιδιο καμεν....ανησυχα με σενα. meditate.gif

 

Click Here

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To δραμα του να "διασκευαζεις" floyd : αυτη η λεπτη γραμμη περαν της οποιας η αλλαγη στα κομματια ειναι καταστροφικη (συνηθως) και η πιστη αποδοση τους ανευ ουσιας......

 

      Δεν βρηκα κατι που να μπορεσα να ακουσω με ενδιαφερον. Νομιζω οτι τελικα η μονη περιπτωση που ενα αναλογο εγχειρημα θα ειχε επιτυχια θα ηταν η πληρης απουσια μουσικων τυπου Lukather και η επι το πειραματικοτερο στροφη. Καπου εδω θυμηθηκα το ποτε πραγματοποιηθεν household objects.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To δραμα του να "διασκευαζεις" floyd : αυτη η λεπτη γραμμη περαν της οποιας η αλλαγη στα κομματια ειναι καταστροφικη (συνηθως) και η πιστη αποδοση τους ανευ ουσιας......

 

      Δεν βρηκα κατι που να μπορεσα να ακουσω με ενδιαφερον. Νομιζω οτι τελικα η μονη περιπτωση που ενα αναλογο εγχειρημα θα ειχε επιτυχια θα ηταν η πληρης απουσια μουσικων τυπου Lukather και η επι το πειραματικοτερο στροφη.

 

Πολλά ++.

 

Άκουσα τα δωρεάν preview, δε βρήκα κάτι που να με τραβήξει, και πήγα απευθείας στο Dub Side Of The Moon που είχα πολύ καιρό να ακούσω.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To δραμα του να "διασκευαζεις" floyd : αυτη η λεπτη γραμμη περαν της οποιας η αλλαγη στα κομματια ειναι καταστροφικη (συνηθως) και η πιστη αποδοση τους ανευ ουσιας......

 

      Δεν βρηκα κατι που να μπορεσα να ακουσω με ενδιαφερον. Νομιζω οτι τελικα η μονη περιπτωση που ενα αναλογο εγχειρημα θα ειχε επιτυχια θα ηταν η πληρης απουσια μουσικων τυπου Lukather και η επι το πειραματικοτερο στροφη. Καπου εδω θυμηθηκα το ποτε πραγματοποιηθεν household objects.

 

++

 

Το household objects οντως εμεινε δυστυχως να υπαρχει μονο στη φαντασια πολλων. Δεν μπορω να φανταστω τη μουσικοτητα του αποτελεσματος, αλλα το γεγονος οτι ειχαν ξεκινησει τους πειραματισμους σ αυτο υποδηλωνει πολλα για τους λογους για τους οποιους οι floyd ειχαν αυτο το magic touch.

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1000 και διορθώνω......χοντροαίσχος!

Το ειπα οσο πιο ευγενικα μπορουσα  ;D

 

ΥΓ μονο ο Belew επιασε το νοημα (κατι αναμενομενο) το οποιο το εκανε στη συνεχεια και πραξη (δεν φτανει να πιανεις το νοημα, χρειαζεται και η τεχνη), αλλα ενας κουκος δεν φερνει την ανοιξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι τελικα η μονη περιπτωση που ενα αναλογο εγχειρημα θα ειχε επιτυχια θα ηταν η πληρης απουσια μουσικων τυπου Lukather
Παικταράς ο Lukather, αλλά εδώ μου φάνηκε έξω απ'τα νερά του....Τά'σφαξε (και όχι με βαμβάκι....) τα μέρη με σόλο......καμιά σχέση έστω και λίγο με Floyd!  Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος, ποιός ο λόγος του εν λόγω project? ::)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου