Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? III


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Βρε WFK άνοιξαν οι ουρανοί λαίμαι  ;D

 

G δεν θα κοιμηθούμε ποτέ λαίμαι  ;D

 

Αγόρια, δικό σας  8)

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε WFK άνοιξαν οι ουρανοί λαίμαι  ;D

Το μεσημερι κατα τις 2 παρα να δεις τι εριχνε, εκανα τη βλακεια να κατεβω χωρις ομπρελα να προλαβω την τραπεζα και γυρισα παπι, λες και μου ειχαν ριξει μπουγελο. ;D Τεσπα, δροσισε εδω και αρχισαν να μυριζουν τα πευκα. Τελειο. Μου ανοιξε η ορεξη. Παω να φτιαξω 2-3 τοστ με γαλοπουλα. ;D

ξαναμανα-Good Night Terry.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε WFK άνοιξαν οι ουρανοί λαίμαι  ;D

 

G δεν θα κοιμηθούμε ποτέ λαίμαι  ;D

 

Αγόρια, δικό σας  8)

 

 

Σ'ωραιος αδερφε!!

Αυτη η studio εκτελεση-παλαιοτερα υπηρχε μονο σε ΕP,μετα το εβαλαν ως μπονους σε αλμπουμ-ειναι η καλυτερη μακραν.

Λοιπον,για τα δικα μου γουστα παντα,Snake ηταν οι παλιοι που επαιζαν τα μπλουζια.

Μετα που την ειδε ο Dale γκομενος και χτυπησε Αμερικες και τετοια,εχασε αυτο το κατι.

 

Τελεσιδικα καλο βραδυ W&Τ!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το μεσημερι κατα τις 2 παρα να δεις τι εριχνε, εκανα τη βλακεια να κατεβω χωρις ομπρελα να προλαβω την τραπεζα και γυρισα παπι, λες και μου ειχαν ριξει μπουγελο. ;D Τεσπα, δροσισε εδω και αρχισαν να μυριζουν τα πευκα. Τελειο. Μου ανοιξε η ορεξη. Παω να φτιαξω 2-3 τοστ με γαλοπουλα. ;D

ξαναμανα-Good Night Terry.

;D

 

Καληνύχτα φίλος, τα λαίμαι αύριο. Καληνύχτα G και άντε ένα ακόμη για το δρόμο  ;D

 

https://www.youtube.com/watch?v=BcL---4xQYA

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπρούκλης.

Μη συζητας... ;D

"Να προλαβω την τραπεζα" σημαινει "να προλαβω την τραπεζα πριν κλεισει για να πληρωσω".

Οταν ειναι (σε σπανιες πλεον περιπτωσεις :P) να παρω λεφτα, υπαρχουν και τα ΑΤΜ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη συζητας... ;D

"Να προλαβω την τραπεζα" σημαινει "να προλαβω την τραπεζα πριν κλεισει για να πληρωσω".

Δηλ. έχεις. Άρα μπρούκλης!  ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου