Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? III


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αφεντικο,μια και ξερω οτι η σκεψη σου φτανει μακρια ;D και λαμβανοντας υποψη το αποκατω

Μηπως δεν ειναι ονομα αλλα το αποκατω(δε βρηκα τη στουντιο)?

Μετα απο αυτο η ξαναπροσλαμβανομαι η απολυομαι οριστικα. ;D ;D

 

 

ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ λαίμαι......................το ότι η εταιρία έχει εξαφανίσει κάθε εκτέλεση ορίτζιναλ απ του σωλήνα ήταν η αιτία που δεν το έβρισκα.

  Τζεμπουρ αυτοσχεδιάζεις γι αυτό σωραίος λαίμαι  ;D ;D ;D

 

 

 

 

 

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ λαίμαι......................το ότι η εταιρία έχει εξαφανίσει κάθε εκτέλεση ορίτζιναλ απ του σωλήνα ήταν η αιτία που δεν το έβρισκα.

 

Να σε πω την αληθεια,με βοηθησε κι αυτο,οτι ενω δεν ειναι αγνωστο οπως ειπες,

παρα το ψαξιμο δεν το εβρισκες στο τουμπ.

Εψαξα να το ποστεψω και δεν υπηρχε απο στουντιο.

 

Λεω"ολα ταιριαζουν,ονομα ανδρικο η γυναικειο λατινογενες,

δεν πολυπαρχει στο σωληνα κι ας ειναι πασιγνωστο,εβαλαν και οι ανθρωποι πιο πανω

καμια 100αρια κομματια που δεν ηταν".

Κατεληξα λοιπον στο οτι δεν ειναι ονομα. ;D ;D ;D ;D

 

Κι επειδης χορτασα το απολυεσαι-προσλαμβανεσαι,κατι δεδουλευμενα που ειχα μηπως να τα επαιρνα με την ευκαρια;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κι επειδης χορτασα το απολυεσαι-προσλαμβανεσαι,κατι δεδουλευμενα που ειχα μηπως να τα επαιρνα με την ευκαρια;

 

 

Μη το πολιτικοποιούμε το πράμα, αυτά είναι ταπεινά θέματα που αφορούν τους θεσμούς-το λογιστή μου, μη με σπαταλάς το πολύτιμο δημιουργικό μου χρόνο με ποταπά προβληματακια λαίμαι φίλοους συνεργάτη  ;D ;D ;D

 

Πφφφφφφφ προβλήματα άνευ σημασίας και ουσίας που έχουν οι άνθρωπες

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολος αυτος ο χαμος και οι περιγραφες για να βρουμε το...Senor? :-X ΕΕΕΕΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!! Τι πινετε εκει πανω ρε γ@μω την τερλα σας? mock.gif Samy να σου γνωρισω τον κολλητο μου τον Γιαννη που εχει την ιδια μνημη με σενα, θα τα βρειτε μια χαρα.

 

Ο τυπος με ειχε βαλει πριν κατι χρονια να ψαχνω στη δισκοθηκη μου κανα μισαωρο να του βρω να ακουσει το "Ο Τυχοδιωκτης". Οταν καταλαβα οτι εννοουσε το...Soldier Of Fortune, στο τσακ κρατηθηκα και δεν τον πεταξα απ'την ταρατσα. laugh4.giftomato.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν καταλαβα οτι εννοουσε το...Soldier Of Fortune,

 

Πάλι μπλέκεις τις βούρτσες με τις πίτσες, ορά Βασίλη Παπακωσταντίνου-Dp etc etc.

  Ημαρτόνε δλδ, σύρε και δες Χ''λάκη λαίμαι και άσε μας στον οίστρο μας το ποιοτικό ξαναματαλαίμαι  ;D

 

Wasted ε wasted φρίκουλα  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι μπλέκεις τις βούρτσες με τις πίτσες, ορά Βασίλη Παπακωσταντίνου-Dp etc etc.

Διαβασε τις 3 τελευταιες σελιδες και θα καταλαβεις (ή να πω καλυτερα, θα θυμηθεις? ;D) ποιος εχει μπερδεψει τις πιτσες με τις βιρτσες (εισαι και διπλα στην Βιλγαρια παναθεμα σε... ;D ;D)

 

Τα βλεπεις? Ακομα χαμενα τα εχεις. Αλλο ηθελες να ποσταρεις. Αλλα εδω ειμαι για να σε βοηθησω_οπως παντα_να βρεις το σωστο δρομο. image.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολος αυτος ο χαμος και οι περιγραφες για να βρουμε το...Senor? :-X ΕΕΕΕΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!! Τι πινετε εκει πανω ρε γ@μω την τερλα σας? mock.gif Samy να σου γνωρισω τον κολλητο μου τον Γιαννη που εχει την ιδια μνημη με σενα, θα τα βρειτε μια χαρα.

 

Ο τυπος με ειχε βαλει πριν κατι χρονια να ψαχνω στη δισκοθηκη μου κανα μισαωρο να του βρω να ακουσει το "Ο Τυχοδιωκτης". Οταν καταλαβα οτι εννοουσε το...Soldier Of Fortune, στο τσακ κρατηθηκα και δεν τον πεταξα απ'την ταρατσα. laugh4.giftomato.gif

 

Nα με συμπαθάς Wf αλλά ο φίλος σου είχε δίκιο και μην τον βάζεις στην ίδια κατηγορία με το Σάμυ!Ένας "τυχοδιώκτης" υπάρχει στο μουσικό στερέωμα κι εσύ ειδικά όφειλες να τον ξέρεις.... ;D ;D ;D

Για την περιγραφή του Σάμυ απλά δεν υπάρχουν λόγια να εκφραστώ.......... ??? ??? ???

 

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου