Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? III


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Τα βλεπεις? Ακομα χαμενα τα εχεις.

 

Εγώ ακόμα βλέπω και ακούω καλά, εσύ παραμορφώνεις και δεν αντιλαβού τα σουστά λαίμα.

Τράβα τώρα να ακούσεις αυτιά που σε έβαλε η Μάνγκας, σε συνδυασμό πάντα με τον Χ''τσίου

    Και πούστε ;D ;D ;D, φώναξε και το Τρόλει να ακούσετε κανά Πράσον συντροφιά  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Είxε δε πέσει μεγάλη ανάλυση στην Αντίπαρο για το αν είναι καλό ή κακό να είσαι ο τυχοδιώκτης των Purple.

Όταν ξεκίνησαν οι Triumph με σαφείς επιρροές από Rush.Btw φοβερός ο Rik Emmett 8)

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα με συμπαθάς Wf αλλά ο φίλος σου είχε δίκιο...

Οντως. Ηταν λαθος μου. :-[ Πανω απ'ολα ειμαστε Ελληνες. Αυτη η ξενομανια μας εχει φαει τοσα χρονια. Tι θα πει Soldier Of Fortune, Lazy, Perfect Strangers? Μας χαλανε τα ωραιοτατα Ελληνικα αντιστοιχα "Τυχοδιωκτης, Τεμπελης, Τελειοι Ξενοι"? eyeroll.gif

 

Samy, αρχισε ο Νικολακης. e_Nikos_tv.gif Ωρα να αλλαξω δωματιο και να παω προς καθιστικο/κουζινα μερια να φαμε και τιποτα. Εσυ αραξε εδω και ποσταρε οτι θες χωρις αγχος. Μην ανησυχεις, οταν γυρισω θα πω σ'εναν Mod να σβησει οσα ποστς ειναι ασχετα με μουσικη. Ολα τα ποστς σου δηλαδη. laugh4.giflaugh4.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ακόμα βλέπω και ακούω καλά, εσύ παραμορφώνεις και δεν αντιλαβού τα σουστά λαίμα.

Τράβα τώρα να ακούσεις αυτιά που σε έβαλε η Μάνγκας, σε συνδυασμό πάντα με τον Χ''τσίου

     Και πούστε ;D ;D ;D, φώναξε και το Τρόλει να ακούσετε κανά Πράσον συντροφιά  ;D ;D ;D

 

βάλε καμιά εκτέλεση της προκοπής..... ;D ;D ;D

 

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πούστε ;D ;D ;D, φώναξε και το Τρόλει να ακούσετε κανά Πράσον συντροφιά  ;D ;D ;D

 

Όχι, θα ακούμε Τζέλο Μπιάφρα. Χάλια είναι ρε Σάμυ, απλώς νοσταλγείς τα νιάτα σου. Άσε, ξέρω...

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μιας και πιάσαμε τα νεκροτράγουδα ας ακούσω αυτό μιας και θα πάω να κάνω χρέη θανάτου εντός ολίγου.... ;D ;D ;D

 

 

 

 

καληνύχτες!

 

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, θα ακούμε Τζέλο Μπιάφρα. Χάλια είναι ρε Σάμυ, απλώς νοσταλγείς τα νιάτα σου. Άσε, ξέρω...

 

 

 Τι ξεύρεις βρε Τρόλει, πως ήσουν γέρος απ τα νειάτα σου ακούγοντας τον μηχανικό ήχου των Floyd  που γούστερνε Λιακόπουλο και Ντένιγκεν?  ;D ;D ;D

 ή πως έμεινες..... :D

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μιας και πιάσαμε τα νεκροτράγουδα ας ακούσω αυτό μιας και θα πάω να κάνω χρέη θανάτου εντός ολίγου.... ;D ;D ;

 

 

 

Με είπε κάποια στιγμή ένας νεκροθάφτης, αχρείαστος νάμαι, αλλά πάρε μια κάρτα μου. Άσπρισε όταν του είπα πως όταν πεθάνω, δεν έχω κανέναν να νοιαστεί για το τομάρι μου, μια και τους έθαψα όλους  ;D ;D ;D

  https://www.youtube.com/watch?v=Sy8iUI_ayuo

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ξεύρεις βρε Τρόλει, πως ήσουν γέρος απ τα νειάτα σου ακούγοντας τον μηχανικό ήχου των Floyd  που γούστερνε Λιακόπουλο και Ντένιγκεν?  ;D ;D ;D ή πως έμεινες..... :D

 

Πωωω... φανατίλα... και με λέει εμένα "γέρο".

Καλά, άκου ότι θες.

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου