Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? III


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ακόλουθο άσμα είναι αφιερωμένο στην συνάδερφο Σία Κοσιώνη, για τον επαγγελματισμό και την αυτοσυγκράτηση που επέδειξε, έχοντας απέναντι της την σχιζοφρενή, παραληρηματική και ανάγωγη κυρία- πριν λίγο στο ΣΚΑΪ.

 

Το άντεξε και μπράβο της

+1000000

 

Νομίζει ότι είναι ....

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τα πράματα είναι απλά, πιο απλά δεν γίνονται, ξαφνικά και εντωμεταξύ εκεί που είχαμε την Αντονέλα,εμφανίστηκε η Μάνγκα, μετά άλλαξε φύλο η Σιγαρέτα13 και τώρα ενεφανίσθει και τρίτη γυναίκα, καθόσον η πρώτη , η Αντονέλα δλδ εξηφανίσθει λαίμαι........και οποία σύμπτωση, είναι ΚΑΙ αυτή φρικιό, ακούει γένεσις.

    Πλάκα με κάνετε, έτσε? Χαρίλατρε, άσε το παραμύθι  ;D ;D ;D

Ευτυχώς είμαι ανορθόδοξος και θα σωθώ  :D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πρωθυπουργός μας ομολογεί τώρα, ζωντανά, ότι δεν ξέρει να παίζει τον ζουρνά.

 

Ο σιγαρέτων δεν είναι γυναίκα. Είναι ένας μακρυμάλλης με μούσια.

 

Θυμίστε μου σε καμιά ώρα να πάω να πάρω τα 60 μου.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ακόλουθο άσμα είναι αφιερωμένο στην συνάδερφο Σία Κοσιώνη, για τον επαγγελματισμό και την αυτοσυγκράτηση που επέδειξε, έχοντας απέναντι της την σχιζοφρενή, παραληρηματική και ανάγωγη κυρία- πριν λίγο στο ΣΚΑΪ.

 

Το άντεξε και μπράβο της

 

 

Και αυτο αφιερωμένο στην επαγγελματική διαστροφή του Τερρυ που τον υποχρέωσε να υπομείνει αυτο το θέαμα...

Εγω, παλι, επέλεξα τον στρουθοκαμηλισμό... Άλλαξα κανάλι και προσποιήθηκα οτι η συνέντευξη αυτη δεν υπήρξε ποτε ... Οι αντοχές μου εχουν τα όρια τους... Και το χιουμορ μου απέχει πολυ απο το λεπτο του atreu και δεν με βοηθάει todie...

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πράματα είναι απλά, πιο απλά δεν γίνονται, ξαφνικά και εντωμεταξύ εκεί που είχαμε την Αντονέλα,εμφανίστηκε η Μάνγκα, μετά άλλαξε φύλο η Σιγαρέτα13 και τώρα ενεφανίσθει και τρίτη γυναίκα, καθόσον η πρώτη , η Αντονέλα δλδ εξηφανίσθει λαίμαι........και οποία σύμπτωση, είναι ΚΑΙ αυτή φρικιό, ακούει γένεσις.

   

 

Συμπέρασμα:οι γυναίκες έχουμε όλες μουσικό γούστο ;D ;D ;D

Περί εξαφανίσεων και αλλαγές φύλων να ασχοληθούν άλλες υπηρεσίες ;D

 

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο σιγαρέτων δεν είναι γυναίκα. Είναι ένας μακρυμάλλης με μούσια.

  Πρώην μακρυμάλλης με μούσια, πλέον κοντοκουρεμένος με "φράπα" μάγουλα. Καλησπέρα!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολιτικού ρεπορτάζ συνέχεια.

 

Οι δηλώσεις Γιουνκέρ για τους Έλληνες.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=gB-vg3K_t8o

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου