Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? III


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ακόλουθο άσμα είναι αφιερωμένο στην συνάδερφο Σία Κοσιώνη, για τον επαγγελματισμό και την αυτοσυγκράτηση που επέδειξε, έχοντας απέναντι της την σχιζοφρενή, παραληρηματική και ανάγωγη κυρία- πριν λίγο στο ΣΚΑΪ.

 

Το άντεξε και μπράβο της

 

 

στα τετοια μου η βαρεμενη η κωσταντοπουλου

αλλα ρε μεγαλε

τετοιες ανωμαλες βλακειες ακουγες στα νιατα σου και σουμεινε κουσουρι και υποστηριζεις την ξεπουλημενη ξανθοπoυτ@ν@ βρωμιαρα του αλαφουζου και του μητσοτακη ?

σα δε ντρεπεσαι λεω γω, για κλωτσιες ειστε ολοι σας λαμογια δημοσιογραφοι, κλωτσιες με martens με το σιδερο ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

τετοιες ανωμαλες βλακειες ακουγες στα νιατα σου και σουμεινε κουσουρι και υποστηριζεις την ξεπουλημενη ξανθοπoυτ@ν@ βρωμιαρα του αλαφουζου και του μητσοτακη ?

σα δε ντρεπεσαι λεω γω, για κλωτσιες ειστε ολοι σας λαμογια δημοσιογραφοι, κλωτσιες με martens με το σιδερο ....

 

Απαράδεκτον δια πράκτορες.

 

https://www.youtube.com/watch?v=RDvhdQ-hw5E

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαράδεκτον δια πράκτορες.

 

https://www.youtube.com/watch?v=RDvhdQ-hw5E

 

;D ;D ;D

 

Έτσι μπράβο, ας διατηρήσουμε το χούμορ μας τουλάχιστον  ;)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

τετοιες ανωμαλες βλακειες ακουγες στα νιατα σου και σουμεινε κουσουρι

σα δε ντρεπεσαι λεω γω, για κλωτσιες ειστε ολοι σας λαμογια δημοσιογραφοι, κλωτσιες με martens με το σιδερο ....

 

Ανώμαλες βλακείες ο sir Elton; - η νεολαία δεν έχει κανέναν σεβασμό για τίποτα πλέον...

 

Για τους δημοσιογράφους χώσε και άλλα- be my guest.  ;) ;D

 

Άκου φίλος gutter, υπό άλλες συνθήκες, αυτό το post που μου απευθύνεσαι με μάλλον όχι και τόσο κομψό τρόπο, θα αποτελούσε το εφαλτήριο για μια από τις γνωστές, ατέρμονες, βλακώδεις και αδιέξοδες αντιπαραθέσεις.

 

Αλλά τώρα οι ημέρες που διανύουμε είναι πολύ κρίσιμες για να αναλωθούμε σε ανούσιες κοκορομαχίες.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ψυχραιμία σε παρακαλώ φίλε gutter.

 

3. Δεν επιτρέπονται κάθε είδους προσωπικές επιθέσεις' date=' προσβλητικά σχόλια, αγενή και εριστικά μεταξύ των μελών. Απαγορεύονται τα προκλητικά ποστ που χαρακτηρίζουν αρνητικά κάτι, κάποιον ή κάποιους αφού οδηγούν σε flame wars. [/quote']

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρέθηκε επιτέλους λύση κύριοι και magna. Σωθήκαμε.

 

http://www.astrologos.gr/article/ta-zodia-kai-ta-one-night-stand-poia-einai-i-apopsi-toys-gia-sex-tis-mias-vradias

 

 

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρέθηκε επιτέλους λύση κύριοι και magna. Σωθήκαμε.

 

http://www.astrologos.gr/article/ta-zodia-kai-ta-one-night-stand-poia-einai-i-apopsi-toys-gia-sex-tis-mias-vradias

 

O Σάμυ πρέπει να είναι κόκκινος καμπουρόσαυρος στο ζώδιο αλλά η φουξ ταραντούλα στο γνωστό οίκο, του μπερδεύουν την προσωπικότητα  ;D ;D ;D

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψυχραιμία σε παρακαλώ φίλε gutter.

 

 

οκ, ειμαι κουρδισμενος

 

 

Άκου φίλος gutter, υπό άλλες συνθήκες, αυτό το post που μου απευθύνεσαι με μάλλον όχι και τόσο κομψό τρόπο, θα αποτελούσε το εφαλτήριο για μια από τις γνωστές, ατέρμονες, βλακώδεις και αδιέξοδες αντιπαραθέσεις.

Αλλά τώρα οι ημέρες που διανύουμε είναι πολύ κρίσιμες για να αναλωθούμε σε ανούσιες κοκορομαχίες.

 

και κρισιμες να μην ηταν δεν εχω σκοπο να συζητησω για εκφυλισμενα σκουπιδια ετσι κ αλλιως, τις αποφασεις μου τις εχω παρει, και ο ελτον τζων ειναι εμετικος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου