Προς το περιεχόμενο

Drum Soloing at Athens Concert Hall with 200 Guitars


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ηταν ακριβως το μετρο μου. Απαντησε μου, βιαζοσουν ή αργουσες??

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτοιμάζεται σιγά σιγά το dvd όλης της συναυλίας...Μέχρι τότε ρίξ'τε κάνα βλέφαρο κατά δω μεριά...https://www.youtube.com/watch?v=d8sF9jRL6iA :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Χαρη τον γνωριζω λιγο!Αλλα εχω καταλαβει οτι ειναι καλος ντραμερ και πολυ φιλοδοξος αλλα ευγενης ταυτοχρονα!!

Εδω στο φορουμ βεβαια  κυριως απευθυνεται σε κιθαριστες (κυριως ηλεκτρικους ) Περιπτωση η συμμετοχη του αυτη στο Athens Concert hall να εχει απηχηση ειναι λιγο δυσκολο!! >:(

Απο παικτικης πλευρας τωρα:δεν μπορω να πω οτι το στυλ του ''σολο'' ταιριαζει με την φυσιογνωμια ενος κονσερτου για 200 ακουστικες κιθαρες (εστω και με παιδια ) :-\

Χαρη πρεπει να ακουσεις/ μελετησεις μερικους ντραμερ που εχουν  κανει τετοιες δουλειες και να παρεις ιδεες και στυλ!!Μην εξαντλεις το ταλεντο σου σε βιαστικες συμμετοχες για λογους που μονο εσυ γνωριζεις!!Παρατηρηστε τα παιδια που καθονται ακριβως μπροστα απο τον Χαρη (τα βλεμματα τους ).Εκφραζουν καποια αδημονια αλλα και απορια!!Μπορει να κανω και λαθος!!Οταν ακουσω ομως ολη την συναυλια θα εχω μια πιο εμπεριστατωμενη εικονα για να γραψω περαιτερω!!Φιλοδοξη η προσπαθεια σου αλλα; αλλα; αλλα; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου Περικλή.! Σεβαστή η άποψη σου απλά δεν το βρίσκω σωστό να προτρέπεις όσους το δουν να τσεκάρουν τα πρόσωπα των παιδιών για να καταλάβουν αν το στυλ του σόλο ταίριαζε ή όχι στη συγκεκριμένη παράσταση.! Πρώτον το σόλο αποφασίστηκε απο κοινού με το μαέστρο , τους String Demons και τους υπόλοιπους καθηγητές κιθάρας για το ύφος και το στυλ που θα έχει και δεύτερον ποιο βλέμμα θα έπρεπε να έχουν παιδιά που για πρώτη φορά παίζουν μπροστά σε 2000 άτομα.? Όπως και να χει ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου και την άποψη σου.! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου