Προς το περιεχόμενο

Drum Soloing at Athens Concert Hall with 200 Guitars


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αξιότιμε Χαρη, συγχαρητηρια για τη συμμετοχή σου σε ένα τέτοιο σύνολο. Η ευθύνη κάθε μουσικού σε ένα τέτοιο σύνολο είναι τεράστια.

Επίσης δεν διαπίστωσα απο που προκύπτει ότι α)αργει ή βιαζεται β)το ύφος δεν ταιριάζει (δεν ακούσαμε ούτε το πρίν ούτε το μετά). τί έχει το βλέμα των παιδιών?

Ας εκλείψουν τα κακοπροαίρετα σχόλια από το φορουμ που απευθύνεται σε μουσικούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα φίλε Νίκο.! Σε ευχαριστώ απο καρδιάς για το χρόνο σου και το σωστά τοποθετημένο σχόλιό σου.!!! Όσον αφορά το α) (Δεν ηταν ακριβως το μετρο μου. Απαντησε μου, βιαζοσουν ή αργουσες?? ) είναι μια φράση απο μια πρόσφατη ντραμιστική ταινιά που βγήκε στους κινηματογράφους..οπότε το σχόλιο ήταν πιο χιουμοριστικό.! Όσον αφορά τώρα τα άλλα.... Ξέρεις πως έχει η κατάσταση εδώ στο noiz,οπότε μην ασχολείσαι.! ;) :) Να σαι καλά και πάλι για τον εύστοχο σχολιασμό σου.! :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@drumharis:Α) εγραψα οτι μπορει να κανω και λαθος :)

Β)Η κατασταση στο Νοιζ πως ειναι δηλαδη ;

Γ)Τις αλλες φορες που εχεις ανεβασει (οτι εχεις ανεβασει ) δεν σε εκρινε κανεις αρνητικα !!

Ακομη και το endorsment σου ανεβασες  σου ειπε κανεις κατι !!

Μην εχεις παραπονο !!

Οσον αφορα την συγκεκριμενη συναυλια ας την ακουσω πρωτα (οπως και εγραψα ) και μετα θα μπορω να εχω σωστη αποψη >:(

Επειτα οταν ανεβαζεις κατι δικο σου το ανεβαζεις για να δεχτεις και κριτικη ετσι δεν ειναι; ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ηταν ακριβως το μετρο τέμπο μου. Απαντησε μου, βιαζοσουν έτρεχες ή αργουσες τραβούσες??

Αυτή την απόδοση καταλαβαίνουν οι μουσικοί. Τα άλλα είναι για τους πολίτες! ;D

 

-------------------

 

Μπράβο συνονόματε!

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου