Προς το περιεχόμενο

Gallien Krueger backline 115


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα.Γνωριζει να μου καποιος λιγα λογια για αυτον τον ενισχυτη .Προκειται να χρησιμοποιηθει για funk  παιξιματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεταχειρισμενος σιγουρα καθοτι δεν νομιζω οτι βγαινει πια ή τουλαχιστον δεν τον βρισκω.Δεν ξερω ποια θα ηταν μια λογικη τιμη σε μεταχειρισμενο .Για γενικη χρηση μεχρι να υπαρξει η δυντατητα αγορας μια καλης κεφαλης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεταχειρισμενος σιγουρα καθοτι δεν νομιζω οτι βγαινει πια ή τουλαχιστον δεν τον βρισκω.Δεν ξερω ποια θα ηταν μια λογικη τιμη σε μεταχειρισμενο .Για γενικη χρηση μεχρι να υπαρξει η δυντατητα αγορας μια καλης κεφαλης

 

Ούτε εγώ ξέρω την τιμή του μεταχειρισμένου για να έχω μετρο σύγκρισης, γι αυτό ρώτησα. Λογκά θα σε βγάλει στο δωμάτιο και σε πρόβα και live αν δεν είναι μεγάλες οι εντάσεις.

 

Αν τον βρεις, πες την τιμή να δούμε μήπως υπάρχει κάτι άλλο σε αυτά τα λεφτά. Τσέκαρε όμως σε ξεφτίλα τιμή τούτο δω:

 

http://www.thomann.de/gr/harley_benton_hb_300b.htm

 

Εμένα με εξέπληξε ευχάριστα. Είναι μια καλή φτηνή λύση νομίζω μέχρι να μαζέψεις λεφτά για κεφαλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε J's conspiracy καλησπέρα

οσον αφορα την ερωτηση σου για τον συγκεκριμενο ενισχυτη δεν νομιζω οτι σου κανει

για FUNK παιξιματα, και οι λογοι ειναι οι εξης:

α) το ηχειο του δεν εχει κορνα. Οποτε  χανεις ψηλες συχνοτητες ειδικα στο slap

β) ειναι παλιο μηχανημα περαν τησ 10ετιας οποτε καλο θα ειναι να πας σε κατι πιο καινουργιο για να εχεις και το κεφαλι σου ησυχο.

 

το μηχανακι που σου ειπε ο φιλος παραπανω

http://www.thomann.de/gr/harley_benton_hb_300b.htm

ειναι παρα πολυ καλη λυση αρκετα οικονομικη και για τα λεφτα του ειναι σουπερ

 

εκτος και περιμενεις λιγο καιρο μεχρι να μαζεψεις ακομα καποια χρηματα και παιρνεις κατι πιο δυνατο.

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε J's conspiracy καλησπέρα

οσον αφορα την ερωτηση σου για τον συγκεκριμενο ενισχυτη δεν νομιζω οτι σου κανει

για FUNK παιξιματα, και οι λογοι ειναι οι εξης:

α) το ηχειο του δεν εχει κορνα. Οποτε  χανεις ψηλες συχνοτητες ειδικα στο slap

β) ειναι παλιο μηχανημα περαν τησ 10ετιας οποτε καλο θα ειναι να πας σε κατι πιο καινουργιο για να εχεις και το κεφαλι σου ησυχο.

περιμενεις λιγο καιρο μεχρι να μαζεψεις ακομα καποια χρηματα και παιρνεις κατι πιο δυνατο.

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου