Προς το περιεχόμενο

Που αποθηκευετε τα οργανα σας στο σπιτι?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

 

3. Ριχτα μεσα στην τσαντα της γυναικας σου, εκει παυουν να  ισχυουν οι νομοι της φυσικης και τα πραγματα συρρικνώνονται και χωρανε ανετα!

 

Υγ: ελπιζω να γελασες με καποια απτις βλακειες που εγραψα!  ;D

 

Χαχαχαχαχαχαχα!!!!  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το καλό αγορίνα να έρθει το μωράκι. Εγώ είχα κάνει ένα μικρούλι γραφείο για το PC και για το...τσιγάρο.Όταν άρχισα να ενοχλώ (τα παιδιά μου είναι μεγαλύτερα) λόγο διαβάσματος τότε τα μάζεψα από το σαλόνι και τα έβαλα στο γραφειάκι ....πεταξα ότι είχα μέσα γραφείο καρέκλα κτλ έβαλα ραφακια για να μεγαλώσει ο χωρος για να βάλω ηχεία οθόνες πληκτρολόγιο μια καρέκλα που με με βολεύει να παίζω και βάσεις για να κρεμάω τις κιθάρες (τις έχω έξω από την θήκη ).Εαν δεν υπάρχει τέτοιος χώρος τότε παίζε όπου σε βολεύει και όχι με ακουστικά κανονικά (ανθρώπινα) το μωρο σου θα μάθει από μουσική  ;) εμένα η κόρες μου (11και 15) pink Floyd  και Gary Moore ακούνε και μάλιστα με ξεκουφαίνουν....

 

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και όχι με ακουστικά κανονικά (ανθρώπινα) το μωρο σου θα μάθει από μουσική  ;) εμένα η κόρες μου (11και 15) pink Floyd  και Gary Moore ακούνε και μάλιστα με ξεκουφαίνουν....

 

Σωστός. Όσοι από εσάς έχετε αναμνήσεις απ' τους γονείς σας να παίζουν κάποιο μουσικό όργανο όταν είσασταν πιτσιρίκια, όταν τα θυμάστε δεν τα βάζετε στις όμορφες αναμνήσεις; Η μουσική είναι φάρμακο για το μυαλό και την ψυχή, δεν είναι ενόχληση, σε καμία ηλικία.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το καλο.... εγω εβγαλα τα ρουχα απο μια ντουλαπα και τις εβαλε εκει αφου την έντυσα με μοκετα γιατι πισω ειχε τοιχο. Εβαγαλα και τις 2 πορτες φυσικα για να μπαινει αερας. Εξω εχω αφησει μια σε σταντ την gypsy που εχω.... Αν θελω να παιξω με ενισχυτές και ηλεκτρικα πλεον πρεπει να στησω κανονικα σαν να ειμαι σε live !!!

 

Οποτε σταματας την ηλεκτρικη  και ξεκινας ακουστικη  !!!  ;D ;D

 

ΥΓ. Βεβαια μην νομιζεις οτι θα εχεις και πολυ χρονο αλλα δεν ειναι απαραιτητα κακο αυτο ..

 

Με υγεια φιλε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι ειμαι πιο τυχερος,με ανεχεται η συζυγος και απλα μεταφερα τα "οργανα" απο το "στουντιο" μου (το οποιο εγινε παιδικο δωματιο) στο....ΣΑΛΟΝΙ... ;D ο μικρος δε ΕΓΚΡΙΝΕΙ!!! ;D ...ειναι 23 μηνων και παιζει το SONAR στα δακτυλα (φοβερος βοηθος παραγωγης) ενω καθημερινα επιθεωρει τον οπλοβαστο με τις κιθαρες.. ;D

 

Εννοειται οτι δεν περναει μερα χωρις να "παιξουμε μπι-μπι" (μπι-μπι ειναι καθετι ηλεΧτρονικο που αναβει με κουμπι ή διακοπτη,απο το on/off του PC /PRE AMP μεχρι τους ποδοδιακοπτες των πεταλιων  ;D)

telecaster_bebis.thumb.JPG.b6fbfef6f1da572b2decc0c7d4480ea9.JPG

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το Sennheiser E 906 σκέφτομαι να το τσιμπήσω κι εγώ. Το αφήνεις να κρέμεται εκεί που θες και είσαι ετοιμος. Ούτε stands ούτε τίποτα.

Sorry για το άσχετο.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου