Προς το περιεχόμενο

Ενα δικο μου λαικο τραγουδι.Τζονι.Τ


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Ξαναχαιρετω και συμπαθατε που τελευταια σας εχω φλομωσει στα θρεντ αλλα για αρκετο χρονικο διαστημα δεν εγραφα τπτ και τωρα καθησαν καποια μαζεμενα.Τεσπα.

  Λοιπον σε ενα λαιβ το Νοεμβρη ετυχε να γνωρισω μια γυναικα που τραγουδησε μετα το λαιβ μας κατι λαικα της Βιταλη,Τζιβαερια κτλ και επαθα πλακα απο το πηαγαιο παραπονο και τον τροπο ερμηνιας και λεω εσενα θα σου γραψω ενα κομματι στο στυλ σου.Γενικα ειμαι και λιγο χαμαιλεων στο ευρος των πραγματων που ακουω αλλα κυριςω συνθετω και ετσι προεκυψε αυτο το τραγουδι.

  Να αναφερω βεβαια τους συντελεστες μια και δεν ειναι μονο δικια μου δουλεια .Αν και το κομματι μουσικα και στιχουργικα ειναι δικο μου.

  Λοιπον κρουστα παιζει ο ντραμμερ της μπαντας μου.Γιωργος Γεωργιου

  Φωνη τραγουδαει η Ανθη ή Ανθουλα.

Ολα τα οργανα ειναι ηχογραφημενα απο μενα και το Γιωργο στο στουντιο σπιτι.Μιξη και ολα τα αλλα εγω.Αυτα και ευχαριστω.

 

https://app.box.com/s/clrgrp1yj56zuy1vrfrev39ta1uayfih

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Ξαναχαιρετω και συμπαθατε που τελευταια σας εχω φλομωσει στα θρεντ αλλα για αρκετο χρονικο διαστημα δεν εγραφα τπτ και τωρα καθησαν καποια μαζεμενα.Τεσπα.

  Λοιπον σε ενα λαιβ το Νοεμβρη ετυχε να γνωρισω μια γυναικα που τραγουδησε μετα το λαιβ μας κατι λαικα της Βιταλη,Τζιβαερια κτλ και επαθα πλακα απο το πηαγαιο παραπονο και τον τροπο ερμηνιας και λεω εσενα θα σου γραψω ενα κομματι στο στυλ σου.Γενικα ειμαι και λιγο χαμαιλεων στο ευρος των πραγματων που ακουω αλλα κυριςω συνθετω και ετσι προεκυψε αυτο το τραγουδι.

  Να αναφερω βεβαια τους συντελεστες μια και δεν ειναι μονο δικια μου δουλεια .Αν και το κομματι μουσικα και στιχουργικα ειναι δικο μου.

  Λοιπον κρουστα παιζει ο ντραμμερ της μπαντας μου.Γιωργος Γεωργιου

  Φωνη τραγουδαει η Ανθη ή Ανθουλα.

Ολα τα οργανα ειναι ηχογραφημενα απο μενα και το Γιωργο στο στουντιο σπιτι.Μιξη και ολα τα αλλα εγω.Αυτα και ευχαριστω.

 

https://app.box.com/s/clrgrp1yj56zuy1vrfrev39ta1uayfih

 

Εξαιρετικο φιλε μου.

Καλη και η τραγουδιάρα.

 

Εισαι εξαιρετικος για αλλη μια φορά.

Μεγάλος μαέστρος.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος, ρε φίλε!

 

Μου θύμισε "Εκδίκηση της Γυφτιάς" και τα σχετικά.

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cos Κωστα σε ευχαριστω φιλε.Ηταν ενα στοιχημα για μενα το ολο θεμα και τελικα το αποτελεσμα και μενα μου αρεσε πολυ.

 

Γιαννη mustafunk μακαρι να μπορουσα να γραψω εστω μισο τραγουδι σαν τα τραγουδια της γυφτιας.Ειναι πολυ αγαπημενος ελληνικος δισκος για μενα.

 

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωσε πονο Τζονgηηηη  :D

Ωραιος ρε !!! ;)

Ρεμαλι δινω πονο και εχω και αλλα στα σκαρια.Θα μετρατεψω το Νοιζ ενα καθαρα guitar oriented forum σε σκυλαδικο.Ανοιχτε τα σκυλαδικα και κλειστε τα τρελαδικα,χαχαχαχαχα

Αφτό ίνε  8)

Τερυ εισαι ο πιο δυνατος υποψηφιος για σκυλομπασα να το ξες .Επομενως μην χαιρεσαι γιατι θα αρχισουν να ερχονται τα ουσακ στη Αθηνα σε φορτηγα ,αχχαχααχαχαχα και μετα κομενες οι Παραγκες και λοιπες ροκιζων ασχολιες.Παμε για τα φραγκα επιτελους.Οχι αλλο τεχνη!!!

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρεμαλι δινω πονο και εχω και αλλα στα σκαρια.Θα μετρατεψω το Νοιζ ενα καθαρα guitar oriented forum σε σκυλαδικο.Ανοιχτε τα σκυλαδικα και κλειστε τα τρελαδικα,χαχαχαχαχαΤερυ εισαι ο πιο δυνατος υποψηφιος για σκυλομπασα να το ξες .Επομενως μην χαιρεσαι γιατι θα αρχισουν να ερχονται τα ουσακ στη Αθηνα σε φορτηγα ,αχχαχααχαχαχα και μετα κομενες οι Παραγκες και λοιπες ροκιζων ασχολιες.Παμε για τα φραγκα επιτελους.Οχι αλλο τεχνη!!!

Τζώνη τι έγινε μέθυσες απο επιτυχία?

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφτό ίνε  8)

 

Κακόμοιρε δεν ημπορείς να γίνεις λαικός.εσύ είσαι ΡΑΣ και γιούφτοι σα το Τζόνι, μόνο κανά walker  ;D ;D ;D

    Άσε δε το συμβόλαιο, 5 γενιές ροσκομπέκιδες θα με πλερώνουν αν το σπάσεις άπληστε λαίμαι

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Κακόμοιρε δεν ημπορείς να γίνεις λαικός.εσύ είσαι ΡΑΣ και γιούφτοι σα το Τζόνι, μόνο κανά walker  ;D ;D ;D

   Άσε δε το συμβόλαιο, 5 γενιές ροσκομπέκιδες θα με πλερώνουν αν το σπάσεις άπληστε λαίμαι

 

Φίλοους, εγώ το έχω κάνει το αγροτικό μου- και μάλιστα επί σειρά ετών- με τα ΠατΠ  ;D

 

 

Και μου έφτανε  ;)

 

Τώρα άντε καμία ηχογράφηση για φιλανθρωπικούς σκοπούς*

 

*Γιατί και φράγκο δεν θα πάρουμε και ο για πρώτη φορά ληστρερά, Παράγκας, θέλει μας πιει το αίμα με το μπουρί της σόμπας με τους δικαιόρους του λαίμαι  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου