Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση σελίδας αγγελιών 2015


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Πως τις βγάζουμε αυτές τις ανενεργές αγγελίες από το hot list?

 

Δεν έχω βρει τον τρόπο ακόμη, αφού έχει ενεργοποιημένο μόνο το Προσθήκη σε hotlist και όχι Αφαίρεση από Hotlist...

Ευχαριστώ για την επισήμανση. Αυτό είναι πρόβλημα (bug). Θα το λύσουμε.

 

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Προσωπικά το μόνο που με "χαλάει" στο νέο layout είναι ότι δεν μου δίνει τη δυνατότητα να ανοίξω τις διάφορες κατηγορίες σε νέα καρτέλα του browser μου κάνοντας δεξί κλικ.

 

Και εξηγούμαι: επειδή συνηθίζω να ψάχνω σε πολλές κατηγορίες (κιθάρες, μαγνήτες, εφφέ, πλήκτρα, μουσικοί κλπ.) συνήθως έμπαινα στο site και από την πρώτη σελίδα έκανα δεξί κλικ και "άννοιγμα σε νέα καρτέλα" για τις κατηγορίες που με ενδιέφεραν. Έπειτα όταν τελείωνα με την κάθε κατηγορία έκλεινα την καρτέλα και πήγαινα στην επόμενη.

Πλέον οι σύνδεσμοι στις κατηγορίες των αγγελιών δεν βγάζουν τέτοια επιλογή.

Ιντονέησον ημάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εξηγούμαι: επειδή συνηθίζω να ψάχνω σε πολλές κατηγορίες

 

Αποθήκευσε σε bookmark το URL της κάθε μιας από αυτές τις αναζητήσεις και στο εξής άνοιγέ τες από κει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Δεν ξέρω, αν έχει αναφερθεί ξανά, αλλά δε μπορώ να διαγράψω τα μηνύματα, που στέλνω σε άλλους χρήστες.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχηγέ Yameth , συμφωνώ! Έχουμε κάτι νεότερο για τις νέες αγγελίες;

 

Αν πατησεις στην πρωτη σελιδα των αγγελιων το "Αναζητηση" αφηνοντας αδειο το πεδιο αναζητησης, σου βγαζει τη λιστα με ολες τις αγγελιες. Εχοντας ταξινομιση κατα ημερομηνια φθινουσα, μετα τις gold και silver αγγελιες, βγαινουν οι νεοτερες.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πατησεις στην πρωτη σελιδα των αγγελιων το "Αναζητηση" αφηνοντας αδειο το πεδιο αναζητησης, σου βγαζει τη λιστα με ολες τις αγγελιες. Εχοντας ταξινομιση κατα ημερομηνια φθινουσα, μετα τις gold και silver αγγελιες, βγαινουν οι νεοτερες.... ;)

ευχαριστω φίλε μου
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την επισήμανση. Αυτό είναι πρόβλημα (bug). Θα το λύσουμε.

 

γεια σε ολους. ειμαι σε συνδεση με το noiz κ οταν παταω να μπω στις αγγελιες με χει σε αποσυνδεση,πατω login κ μου λεει λαθος κωδικος η mail...wtf???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου