Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση σελίδας αγγελιών 2015


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ καλές οι αλλαγές. Κάποια στιγμή αναζητούσα στις υπηρεσίες και κάποιους τεχνικούς /μάστορες για ψιλοπράγματα στην κιθάρα (αλλαγές μαγνητών π.χ) και δεν έβρισκα. Μετά αποφάσισα να ψάξω και στην agora αλλά είναι δύσκολο να εντοπίσεις το section.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Administrator

Ελήφθη.

 

Επίσης προστέθηκαν υποκατηγορίες σχετικές με ειδικότητα στην κατηγορία Μουσικοί και Ηχολήπτες.

 

Στην αναζήτηση μπορείτε να επιλέξετε πλέον π.χ. Προσφορά>Μπάσο και να δείτε όσους μπασίστες προσφέρονται.

Φυσικά αν επιλέξετε και περιοχή θα τους βρείτε δίπλα σας κιόλας.

 

Προϋπόθεση βέβαια, όσοι έχετε υπάρχουσες αγγελίες, να μπείτε άμεσα και να προσθέσετε την ειδικότητα που ζητάτε ή προσφέρετε.

Εχω διορθώσει εγω καμιά σαρανταριά πρόσφατες αγγελίες.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες αργότερα...

Θελω να σβησω καποια μηνυματα  αλλα δεν γινεται τιποτα.

Εγω να δεις. 17 μηνυματα εχω και απο περσι προσπαθω να τα σβησω αλλα τιποτα.  Το παλιοτερο ειναι απο τις 12/6/2015.

Τα μονα μηνυματα που μπορεις να σβησεις ειναι τα απεσταλμενα, τα εισερχομενα δεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειράζει παιδιά κι εγώ τα ίδια έχω με τα μνμτα και η απάντηση ήταν  πες μου ποια θες να στα σβήσω εγώ.....

Δεν θέλησα να υποχρεωθώ και είπα να περιμένω...

Ηρθαν τα Blockadblock αλλα τα μνμτα κανα χρονο εχουν που ειναι ετσι...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Παιδιά, έχω εξηγήσει πως είναι ένα πρόβλημα που δεν λύνεται εύκολα και μπερδεύεται κάπου στις αναβαθμίσεις λογισμικού. Να μην μπω σε λεπτομέρειες καλύτερα γιατί έτσι κι αλλιώς το αποτέλεσμα σας αφορά. Δυστυχώς δεν προβλέπεται να λυθεί σύντομα. Είναι τόσο ενοχλητικό να διατηρείτε κάποια (όχι όλα) παλιά μηνύματα; Ετσι κι αλλιώς τα μεταγενέστερα μπορείτε να τα σβήνετε.

 

Ευχαριστώ για την κατανόηση.

 

Δεν πειράζει παιδιά κι εγώ τα ίδια έχω με τα μνμτα και η απάντηση ήταν  πες μου ποια θες να στα σβήσω εγώ.....

Δεν θέλησα να υποχρεωθώ και είπα να περιμένω...

Ηρθαν τα Blockadblock αλλα τα μνμτα κανα χρονο εχουν που ειναι ετσι...

Βρε Satanas σε λυπάμαι γιατί πολυ κατατρεγμένος είσαι απο την σελίδα και δεν βρίσκεις και το δίκιο σου εδω μέσα (αν και born to be wild). Και οι υπηρεσίες που με το δίκιο σου απαιτείς (γιατί δεν είσαι και κανα κορόιδο εδω που τα λέμε) δεν είναι στο επίπεδο σου. Ευτυχώς που λες και τον πόνο σου τουλάχιστον. O tempora o mores. :laugh:

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, έχω εξηγήσει πως είναι ένα πρόβλημα που δεν λύνεται εύκολα και μπερδεύεται κάπου στις αναβαθμίσεις λογισμικού. Να μην μπω σε λεπτομέρειες καλύτερα γιατί έτσι κι αλλιώς το αποτέλεσμα σας αφορά. Δυστυχώς δεν προβλέπεται να λυθεί σύντομα. Είναι τόσο ενοχλητικό να διατηρείτε κάποια (όχι όλα) παλιά μηνύματα; Ετσι κι αλλιώς τα μεταγενέστερα μπορείτε να τα σβήνετε.

 

Ευχαριστώ για την κατανόηση.

Βρε Satanas σε λυπάμαι γιατί πολυ κατατρεγμένος είσαι απο την σελίδα και δεν βρίσκεις και το δίκιο σου εδω μέσα (αν και born to be wild). Και οι υπηρεσίες που με το δίκιο σου απαιτείς (γιατί δεν είσαι και κανα κορόιδο εδω που τα λέμε) δεν είναι στο επίπεδο σου. Ευτυχώς που λες και τον πόνο σου τουλάχιστον. O tempora o mores. :laugh:

Προφανως ήταν πιο ευκολο να μπει το BlockAdblock και οι διαφημισεις..

Το χουμε καταλάβει....

Καθώς και το απύθμενο(ειρωνικό) χιούμορ ....

Κι εγω σε λυπάμαι ειλικρινά.... ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Προφανως ήταν πιο ευκολο να μπει το BlockAdblock και οι διαφημισεις..

Το χουμε καταλάβει....

Καθώς και το απύθμενο(ειρωνικό) χιούμορ ....

Κι εγω σε λυπάμαι ειλικρινά.... ;D ;D ;D ;D

Τουλάχιστον γελάμε μεταξύ μας.  :laugh: :laugh: :laugh

 

P.S. #socialjusticewarrior #ignorantandproud #outoftouchwiththerealworld #protifonistokafeneio. Choose on or more.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες αργότερα...

Αν δεν είναι κόπος, θα ήταν χρήσιμος ο διαχωρισμός στους ενισχυτές σε κιθάρας και μπάσου όπως γίνεται με τα όργανα. :)

....κ τα πεταλια καλε κυριε!!! O0 8)

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου