Προς το περιεχόμενο

Ξεφόρτωμα ηλεκτρικών κιθάρων



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Εδώ και πολύ καιρό μου την έχουν δώσει  τα κλαπατσίμπαλα, και σκέφτομαι να προσπαθήσω να αδειάζω.

Λέω να ξεκινήσω με τις ΕλΕκτρικές κιθάρες.

Έχω αυτές- στόχος να κρατήσω ΜΙΑ.

Τείνω προς το νούμερο 8 την Aria Jazz Box.

To είδος μουσικής που παίζω τελευταία, miles davis – στο πικάπ. ;D ;D

 

Εσείς τι θα κάματε; Ποια θα κρατούσατε;

 

1) Fender Classic Player Baja Tele BL

2) Fender Squier Affinity Tele MN AW

3) Gibson les paul studio 60's tribute p90

4) Epiphone les paul standard plus

5) Epiphone dot cherry

6) Fender stratocaster MIJ (ocean turquoise) 1989 with custom shop  69 pickups

7) Squier Stagemaster 7 by fender

8 ) Aria L-5 Jazz Box

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 126
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Κρατα την Βaja & την Gibson les paul studio 60's tribute p90  ,ολες οι αλλες ειναι nothing to write home about εκτος απο την Aria L5 η οποια ομως δεν κανει για all around κιθαρα. 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Κρατα την Βaja & την Gibson les paul studio 60's tribute p90  ,ολες οι αλλες ειναι nothing to write home about εκτος απο την Aria L5 η οποια ομως δεν κανει για all around κιθαρα. 

 

Νομίζω ότι όποια κρατήσω, ο ρόλος της θα είναι διακοσμητικός- σαν έπιπλο σε κάποιο stand, γι αυτό διάλεξα την aria  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάκη, θα 'ρθει η μέρα που θα θες να ξαναπαίξεις, έχε 'το στο νου σου αυτό. Ως εκ τούτου συμφωνώ με τον SF.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Λάκη, θα 'ρθει η μέρα που θα θες να ξαναπαίξεις, έχε 'το στο νου σου αυτό. Ως εκ τούτου συμφωνώ με τον SF.

;)

To χω, για αυτό έκανα τη "δημοσκόπηση", θέλω μια πιο ψύχραιμη ματιά-αποστασιοποιημενη. Τωρα είμαι εν βρασμώ- θέλω να τις πετάξω από το μπαλκόνι.  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπροσωπικα θα κραταγα την strat λογω μαγνητωνε και χρωματοςτ.  Αν θες την baja στην ξελαφρωνω ευχαριστως.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μπροσωπικα θα κραταγα την strat λογω μαγνητωνε και χρωματοςτ.  Αν θες την baja στην ξελαφρωνω ευχαριστως.....

Θα σε χω στο υπόψιν  ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;)

To χω, για αυτό έκανα τη "δημοσκόπηση", θέλω μια πιο ψύχραιμη ματιά-αποστασιοποιημενη. Τωρα είμαι εν βρασμώ- θέλω να τις πετάξω από το μπαλκόνι.  ;D ;D

 

Που μένεις αν επιτρέπεται; Και τι ώρα λες να τις πετάξεις; Το μπαλκόνι βλέπει σε δρόμο ή πρέπει να χτυπάω κουδούνια; ;D ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Που μένεις αν επιτρέπεται; Και τι ώρα λες να τις πετάξεις; Το μπαλκόνι βλέπει σε δρόμο ή πρέπει να χτυπάω κουδούνια; ;D ;D

;D ;D ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου