Προς το περιεχόμενο

To tonelab or not? That's the question!


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Όλοι μιλάτε όμως για διαφορετικές tonelab - έτσι;

Και οι άλλες είναι φοβερές και άκρως αδύνατον αν τις ρυθμίσεις σωστά να μη βγάλεις επιθυμητούς ήχους...Αλλά η se είναι κορυφή!!! ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως καποιος ξερει που μπορω να κανω καλο κ αξιοπιστο σερβις στην tonelabe se??

Ειναι πλεον καποιων ετων κ καμια φορα κολανε τα κουμπια (chain, global) κ τα expresions δεν κλεινουν εντελως( σαν παραμετρο δηλωνω 0 αλλα πανε μεχρι 2.2)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ παλι συγνωμη , αλλα καποιος που να ξερει για σερβις???

 

Αν μιλάς για Θεσσαλονίκη προτείνω Telegun. Σοβαρός επαγγελματίας κι ωραίος τύπος.Θα σε εξυπηρετήσει κομπλεντάν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οντως ολα αυτα συμβαινουν...

 

οταν ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ...

 

+1000 ;)

 

@studio54GR: Θα σου πρότεινα να μη την πουλήσεις (αν έχεις βέβαια την SE). Όταν θα έρθω ξανά στο Βόλο, θα σου δείξω τον τρόπο με τον οποίο τη ρυθμίζω εγώ και νομίζω ότι ο ήχος που θα βγάλουμε μαζί, είναι μάλλον απίθανο να μη σου αρέσει... ;)

 

@ted: μήπως να άνοιγες ένα νέο θέμα; Εδώ, η ερώτησή σου μάλλον έχει θαφτεί... ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@elavd Όταν ξαναέρθεις Θεσσαλονίκη κερνάω καφεδάκι να με δείξεις κι εμένα τίποτες γιατί νομίζω έχω μείνει στα νηπιακά... ::)

 

Πάντως πέρα από την πλάκα, κάποιοι που την έχετε λιώσει, εφόσον βρείτε χρόνο κάποια στιγμή, στήστε ένα tutorial για τον προγραμματισμό της, τα βασικά τουλάχιστον..

 

Ε?? Ε??????? Καλό???? ;D  8) ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@elavd Όταν ξαναέρθεις Θεσσαλονίκη κερνάω καφεδάκι να με δείξεις κι εμένα τίποτες γιατί νομίζω έχω μείνει στα νηπιακά... ::)

 

ΟΚ, αν και δε νομίζω ότι είναι δα και...πυρηνική φυσική ο προγραμματισμός της...

 

Νομίζω ότι αν έχεις προηγούμενη εμπειρία με πετάλια, και κυρίως αν έχεις φανταστεί από πριν στο μυαλό σου τον ήχο που θέλεις να βγάλεις...νομίζω ότι δεν είναι και τόσο δύσκολο να το πετύχεις!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μιλάς για Θεσσαλονίκη προτείνω Telegun. Σοβαρός επαγγελματίας κι ωραίος τύπος.Θα σε εξυπηρετήσει κομπλεντάν!

 

Ευχαριστω πολυ, αλλα μενω Αθηνα. Εχω ακουσει για τον Telegun οτι ειναι πολυ καλος αλλα μακαρι να εμενα Θεσ/νικη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ted Φίλε δυστυχώς από Αθήνα δεν έχω ΙΔΕΑ... Πάντως άκου τον elavd κι άνοιξε καινούριο θέμα. Όλο και κάποιος θα απαντήσει..

 

@elavd Έλα πες αλήθεια.. Για τον καφέ τα κάνεις όλα... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου