Προς το περιεχόμενο

Ενισχυτές που άλλαξαν την μουσική .


Προτεινόμενες αναρτήσεις

On-topic:

Θα ελεγα οι καινούργιοι Orange. Πηραν ένα πολύ καλο προιον του παρελθοντος και εφτιαξαν εργαλεία που παιζουν τα παντα με εντελως δικη τους χροια. Για αυτόν τον λογο η orange σαν εταιρεια εχει fanboys και haters.

 

Off-topic:

Αυτό το πραγμα με μερικους εδώ μεσα να ειρωνεύονται με πραγματικο παιδικο τροπο (για να μην πω τιποτα χειροτερο) αυτους που λενε ότι ακουν και παιζουν metal, heavy metal, death metal κτλ, και αρχιζουν για "είμαι βαρυς και ακουω μεταλ", "είμαι αντρας και παιζω μεταλ" και άλλες τέτοιες ομορφιες, θα σταματησει ποτε? Αναρωτιέμαι πραγματικα..... Ποσο γελοιο μπορει να είναι πλεον αυτό, μα ποσο.

Και ποσο ξεφτιλίζεται το ροκ, η τζαζ, με κατι τέτοιες λογικες και αντιληψεις μερικων.

 

Συγνωμη για το off-topic αλλα τελικα για μενα τουλάχιστον η μουσικη δεν εχει να κανει με ταμπελες και ειδη. Ακουω με την ιδια ευκολια purple και floyd οσο rotting christ και helloween. Με την ιδια καλη διαθεση θα παιξω Hendrix οσο και Kyuss. Ουτε ποζερας είμαι ουτε μποεμ ροκαμπιλι.............

Rock'n Roll doesn't create psychos. It helps psychos to be more creative...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Off-topic:

Αυτό το πραγμα με μερικους εδώ μεσα να ειρωνεύονται με πραγματικο παιδικο τροπο (για να μην πω τιποτα χειροτερο) αυτους που λενε ότι ακουν και παιζουν metal, heavy metal, death metal κτλ, και αρχιζουν για "είμαι βαρυς και ακουω μεταλ", "είμαι αντρας και παιζω μεταλ" και άλλες τέτοιες ομορφιες, θα σταματησει ποτε? Αναρωτιέμαι πραγματικα..... Ποσο γελοιο μπορει να είναι πλεον αυτό, μα ποσο.

Και ποσο ξεφτιλίζεται το ροκ, η τζαζ, με κατι τέτοιες λογικες και αντιληψεις μερικων.

 

Συγνωμη για το off-topic αλλα τελικα για μενα τουλάχιστον η μουσικη δεν εχει να κανει με ταμπελες και ειδη. Ακουω με την ιδια ευκολια purple και floyd οσο rotting christ και helloween. Με την ιδια καλη διαθεση θα παιξω Hendrix οσο και Kyuss. Ουτε ποζερας είμαι ουτε μποεμ ροκαμπιλι.............

 

H μουσική δεν νομίζω ότι ήταν ποτέ το πρόβλημα ,κάτι τύποι που λένε ότι η μουσική είναι τρόπος ζωής το δημιουργούν ,οι υπόλοιποι απλά κάνουν καζούρα . ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...οι υπόλοιποι απλά κάνουν καζούρα . ;)

Οπως εδω  ;D

FallingStarman_c.jpg

 

(η αληθεια ειναι οτι κι εγω ακουω, ΟΚ οχι τα παντα, αλλα οτι μ'αρεσει απο ολα τα ειδη)  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου