Προς το περιεχόμενο

Κάνατε ρεζερβέ τα Windows 10;


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ναι, θα τα βάλετε μόλις έρθουν ή θα περιμένετε;

 

Εμένα μου ήρθε ειδοποίηση για τζαμπαντάν αναβάθμιση από τα 7άρια τα οποία είναι (σχεδόν) άψογα so far. Αλλά λέω να περιμένω λίγο, κυρίως λόγω της παγίως κακής υποστηριξης driver από την TC Electronic (για την κάρτα μου).

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 76
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παγια τακτικη μου, σε οτιδηποτε εχει να κανει με τεχνολογια και μηχανολογια, να μην κανω ποτε εγω τον..............οδηγο δοκιμων. Ασε καποιον αλλον να τον κανει και οταν το προιον εχει τελειοποιηθει, i will try it.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλά. Έχει πέσει μεγάλη δουλειά με τις technical εκδόσεις. Δεν νομίζω ότι θα υπάρχουν εγγενή προβλήματα.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' όσο ξέρω, η δωρεάν κράτηση αφορά μόνο update και όχι clean install. Θα τα δοκιμάσω στο laptop (τα windows 8.1 δε τα συμπάθησα ποτέ ιδιαίτερα) αλλά στο desktop που έχω τα 7αρια θα πρέπει κάτι να με αναγκάσει για να τα αλλάξω, και μάλλον θα περάσουν αρκετά χρόνια ως τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να τα βάλει κάποιος άμεσα, είτε free με το update είτε όχι. Όσο και καλά να φαίνονται, σίγουρα θα παρουσιάσουν προβλήματα για να μην αναφερθώ σε ασυμβατότητες με εφαρμογές που μπορεί να έχει κάποιος και να μην είναι ακόμα - εγκαίρως 'optimized' για τα Win 10. Βέβαια, με clean install σε δεύτερο partition γιατί όχι? Παραπέρα τα win 7 (προφανώς και 8.1 αλλά δεν έχω κάνει τον κόπο να τα δοκιμάσω) είναι τα πιο επιτυχημένα και σταθερά. Αν κάποιος δεν 'παίζει' αλλά χρησιμοποιεί τον υπολογιστή για τη δουλειά του, θέλει πολύ προσοχή πριν κάνει update.

 

Άποψή μου πάντα αλλά... έτσι είναι  ;D

 

Φιλικά,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' όσο ξέρω, η δωρεάν κράτηση αφορά μόνο update και όχι clean install.

http://www.ign.com/articles/2015/06/05/microsoft-confirms-users-can-perform-a-clean-installation-if-upgrading-to-windows-10

 

αλλά στο desktop που έχω τα 7αρια θα πρέπει κάτι να με αναγκάσει για να τα αλλάξω, και μάλλον θα περάσουν αρκετά χρόνια ως τότε.

+1000  :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 10 μου φαίνονται πιό κοντά στα 7, οπότε το πιθανότερο να τα βάλω, δινοντας μου την ευκαιρία να πηδήξω τα 8.1 που είναι ολίγον τι εκνευριστικά.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου