Προς το περιεχόμενο

Κάνατε ρεζερβέ τα Windows 10;


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν ακούς προβλήματα στην εγκατάσταση τότε αποφεύγεις το προιόν όπως ο διάολος το λιβάνι. Κι αυτό δεν ισχύει μόνο για λειτουργικά συστήματα αλλά για κάθε λογισμικό.

 

γι αυτο πειραματιστηκα στο laptop που δεν με νοιαζει τοσο οσο το main home production and gaming legendary command center μου

Αλλα τόσες διαφημίσεις, μεχρι και για μπανιο οπου παω βλεπω αφισες για microsoft, lumia και τετοια και εχω μια υποσυνείδητη ανάγκη να.......... τα έχω. χαχαχαχαχχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 76
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μηπως παιζει απο 8,1 να αναβαθμιζονται πιο ομαλά.

Ποιος ξερει τωρα, μπορει να παιζουν πολλα για καποια hardware configuration, να χτυπαει καποιο αλλο εγκατεστημένο προγραμμα η καποια υπηρεσία γι αυτο να υπαρχουν προβληματα σε καποια συστηματα.

 

Θα τα λυσουν, θα παρουν το feedback και μετα ολοι θα ειμαστε ευτυχισμένοι. :-)

 

"...... εχθες ήμουν στην παραλία και για μια φαση εβγαλα το λαπτοπ μου για να δω τα e-mail μου. Πιο διπλα καθονταν δυο μ#!#!@αρες, μια ξανθια και μια μελαχρινη με τελεια σωματα. Η ξανθιά με κοίταζε, κατι ειπε στη μελαχρινη φιλη της στο αυτι και χαμογέλασαν. Μετα απο λιγο σηκωθηκε και ηρθε προς το μερος μου. Της χαμογελάω.

 - Γεία σου μου λέει. Πως σε λένε.

 - Κωστα!

  Κοιτάει την οθονη του λαπτοπ και πηρε μια δυσαρέσκεια το βλέμμα της.

 - Δεν εχεις βαλει ακόμα τα windows 10?

 - Oχι λεω

   

   Γυρισε πλατη κι εφυγε.......................... "

 

 

χαχαχαχαχαχαχχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε Dell 7ετίας με win 7 ενώ έχω κάνει κράτηση εδώ και 1+ μήνες, δεν έχουν ακόμα εγκατασταθεί.

Χτες μου έβγαλε μήνυμα σχετικά με το wireless broadcom ότι δεν έχει drivers γι'αυτό και ότι δεν θα λειτουργούν σωστά.

Τα ακύρωσα.

Έκανα καλά γιατρέ;

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά τα έβαλα και δεν έχω προβλήματα. Κάποια στιγμή κόλλησε το start menu αλλά εύκολα το διόρθωσα.

 

Όλα τα προγράμματα παίζουν κανονικά, και γενικώς so far so good.

Όπως την κόβω θα το αφήσω να πάει έτσι και όταν με το καλό λυθούν τα παιδικά προβλήματα (βλέπε SP1) με βλέπω για clean installation.

 

...εκτός αν ξαφνικά μπουρδουκλωθεί το πράμα και δεν παίζει τίποτα και πέσει το w7 imageάκι μέχρι νεωτέρας.

 

Για την ώρα όμως w10 όλ δε γουεη.   8)

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε Dell 7ετίας με win 7 ενώ έχω κάνει κράτηση εδώ και 1+ μήνες, δεν έχουν ακόμα εγκατασταθεί.

Χτες μου έβγαλε μήνυμα σχετικά με το wireless broadcom ότι δεν έχει drivers γι'αυτό και ότι δεν θα λειτουργούν σωστά.

Τα ακύρωσα.

Έκανα καλά γιατρέ;

 

Πως το τσεκάρισες αυτό;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως το τσεκάρισες αυτό;

 

εχει check οταν πατας το παραθυρακι της taskbar και ανοιγει το παραθυρο της αναβαθμισης αριστερα ενα drop down μενου και σε μια απο της επιλογες τσεκαρει συμβατοτητα hardware και εφαρμογων.

 

κι ομως στο laptop μου ηταν ολα ενταξει, δεν εβγαλε καποιο θεμα οπως π.χ. του siachamη, ολα οk check αλλά............ fail.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει check οταν πατας το παραθυρακι της taskbar και ανοιγει το παραθυρο της αναβαθμισης αριστερα ενα drop down μενου και σε μια απο της επιλογες τσεκαρει συμβατοτητα hardware και εφαρμογων.

Γιεπ.

Θα παραμείνω στα 7, αμπελαλέ :-)

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα βγαλουν ενα build που θα μπαινει παντου χωρις προβληματα, ειναι σίγουρο. Θα περιμενω κανα μηνα και θα ξαναπροσπαθησω απο το update center παλι.

Καλο ειναι που υπαρχει μεγάλη επιτυχια σε οσους δεν τα καταφέρουν μεσω update center στο να επανέλθει η εγκατεστημένη εκδοση στο ακέραιο, χωρίς προβλήματα.

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα βγαλουν ενα build που θα μπαινει παντου χωρις προβληματα, ειναι σίγουρο. Θα περιμενω κανα μηνα και θα ξαναπροσπαθησω απο το update center παλι.

Καλο ειναι που υπαρχει μεγάλη επιτυχια σε οσους δεν τα καταφέρουν μεσω update center στο να επανέλθει η εγκατεστημένη εκδοση στο ακέραιο, χωρίς προβλήματα.

 

 

Να ξανακάνω κράτηση;

Διότι την έχω ακυρώσει.

 

Μπορεί να μου πει κάποιος πώς δουλεύει η αναβάθμιση; Θα κατέβει και θα εγκατασταθεί στα ήδη υπάρχοντα μάλλον. Serial που θα υπάρχει; Ή θα είναι ο ήδη υπάρχων από τα παλαιά; Και κάπου παραπάνω διάβασα για clean install. Δηλαδή και πώς;

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου