Προς το περιεχόμενο

Μια συνθήκη


atreu73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θέμα κοινότητας, η οποία μπορεί και πρέπει να συζητά για το πώς η ίδια λειτουργεί.

 

Το πρόβλημα της κοινότητας-αν υπάρχει τέτοιο ;D ;D ;D- δεν είναι το όποιο μέλος κάνει ''άστοχες'' ερμηνείες, καθότι δεν είμεθα σε καμιά κομούνα σύντροφε ;D ;D ;D

  Είναι πρόβλημα διαχείρισης καθόσον ζούμε στο ''δυτικό κόσμο''-όχι στη Β. Κορέα ;D- και δυστυχώς αυτοί που είναι υπεύθυνοι, είναι χαμηλότεροι των περιστάσεων και αδυνατούν να λειτουργήσουν αντικειμενικά ως η θέση τους επιβάλει.

    Γειά σου Χάρη  :) 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σάμη μπορείς να εξηγήσεις ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα διαχείρισης που είδες εδώ?

 

Επανέφερε το σχόλιό μου που έσβησες και εξήγησε δημόσια γιατί το έκανες εφόσον το θεώρησες πολιτικό σαν τα άλλα 2 που επίσης δεν είχα δει.

  Μετά το ξανασυζητάμε Χάρη

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να προλάβω τυχόν παρερμηνείες, είδαμε ότι ο Ατρέου δεν θίχτηκε και τόσο, οπότε δεν ένιωσα κάποια ανάγκη να του κάνω τον δικηγόρο. Δεν είναι πλέον δικό του θέμα αλλά θέμα κοινότητας, η οποία μπορεί και πρέπει να συζητά για το πώς η ίδια λειτουργεί.

 

Ο Ατρέου δεν θίχθηκε, διότι δεν έγραψα απολύτως τίποτε που να τον θίγει. Είναι, δυστυχώς για όσους σχολιάζουν χωρίς να ξέρουν καν περί τίνος πρόκειται, τόσο απλό. Αν πιστεύει ότι τον έθιξα, ας μου στείλει π.μ. και θα ζητήσω συγνώμη. Εσείς τι στην ευχή λέτε;

 

Τα περί κοινότητας κλπ, είναι ανοησίες. Δεν υπάρχει καμία κοινότητα, ούτε υπήρξε ποτέ. Ένα παρεάκι δικτυακών ταυτοτήτων είναι, κάποτε πολυπληθές, άλλοτε όχι. Σιγά μην ασχοληθεί κανείς με την όλη υπόθεση, ή αν ενδιαφέρεται κανείς για να το πράξει.

 

Και κάτι άλλο - επί προσωπικού - ωρέ Σφάκου. Τι μου (μας) τα γράφεις όλα αυτά; Ποιος σε ρώτησε ή ποιο ειδικό βάρος νομίζεις ότι μπορεί να έχουν σε ένα φόρουμ ανωνύμων; Και τι είναι αυτά τα περί "καλλιτεχνικότητας, κάτι σπάνιο σε ερασιτεχνική δουλειά"; Έχεις τη δυνατότητα να γράφεις, σύμφωνοι, αλλά μήπως το περιεχόμενο καθ' αυτό δεν δικαιολογεί τέτοιας έκτασης παρεμβάσεις; Ή μήπως ελπίζεις ότι θα μπω σε κάποια διαδικασία γραπτής αντιπαράθεσης, όταν αποδεδειγμένα λες τα δικά σου και μετά εξαφανίζεσαι για μήνες; Θα σου έγραφα ένα "άσε μας κουκλίτσα μου" που είναι και της μόδας, αλλά είσαι αρσενικός.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Επανέφερε το σχόλιό μου που έσβησες και εξήγησε δημόσια γιατί το έκανες εφόσον το θεώρησες πολιτικό σαν τα άλλα 2 που επίσης δεν είχα δει.

   Μετά το ξανασυζητάμε Χάρη

 

Το σχόλιό σου ήταν προσωπική επίθεση εναντίον μου, δεν ήταν πολιτικό.

Δεν θέλω να το συζητήσω (δεν τα συζητάμε αυτά) να καταλάβουν και οι άλλοι θέλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ένα πράγμα δεν κατάλαβα.Εφ'όσον σβήνονται πολιτικά σχόλια,εκείνα τα ευφάνταστα μισογύνικα θρεντ, που βρήκα και μπόλικα,γιατί δε σβήστηκαν ποτέ παρά ειπώθηκε και το καταπληκτικό "δε χρειάζεται θυμός"?Εκείνο το θέμα δεν ήταν πολιτικό???

Θέλετε να σβήνετε πολιτικά σχόλια?Σεβαστό!Πρέπει να τα σβήνετε όλα όμως αγαπητοί διαχειρισταί...... ;)

 

 

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να το συζητήσω (δεν τα συζητάμε αυτά) να καταλάβουν και οι άλλοι θέλω.

 

Πως θα καταλάβουν οι άλλοι δεν καταλαβαίνω και μάλιστα δημόσια, χωρίς οι υπόλοιποι να γνωρίζουν, τι ήταν αυτό που είπα και ένοιωσες θιγμένος και προσωπικά βαλλόμενος.

  Όπως είπε και ο Τρόλλει απου πάνου, ευχαρίστως να σε ζητήσω σεγνώμη, δημόσια, αρκεί να φανεί και δημόσια η προσωπική επίθεση που λες πως σε σε έκανα.

  Έλα τώρα, δεν σε είπα Αλέξη, όπως εσύ φίλοους  ;D ;D ;D.

 

 

ΥΓ σβήσε τη στιχομυθία, δεν αξίζει για το κόπο του ανθρώπου που έβαλε ένα άσθμα όλο αυτό το καρναβάλι

 

ΥΓ2 το ξέρω πως θα τη σβήσεις  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ένα πράγμα δεν κατάλαβα.Εφ'όσον σβήνονται πολιτικά σχόλια,εκείνα τα ευφάνταστα μισογύνικα θρεντ, που βρήκα και μπόλικα,γιατί δε σβήστηκαν ποτέ παρά ειπώθηκε και το καταπληκτικό "δε χρειάζεται θυμός"?Εκείνο το θέμα δεν ήταν πολιτικό???

Θέλετε να σβήνετε πολιτικά σχόλια?Σεβαστό!Πρέπει να τα σβήνετε όλα όμως αγαπητοί διαχειρισταί...... ;)

 

Ακριβώς αυτό ήταν το επιχείρημά μου.

Θα εκτιμήσετε (αν κοιτάξετε αρκετά παλιά) ότι τα έλεγα και τότε.

 

@samy : "Καρναβάλι" οι απόψεις μου, οι δικές σου ή ποιανού; Τέλος πάντων, ο καλός καλλιτέχνης πρέπει να έρχεται αντιμέτωπος με τις επιπτώσεις του έργου του, είναι μεγάλη τύχη.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

@samy : "Καρναβάλι" οι απόψεις μου, οι δικές σου ή ποιανού; Τέλος πάντων, ο καλός καλλιτέχνης πρέπει να έρχεται αντιμέτωπος με τις επιπτώσεις του έργου του, είναι μεγάλη τύχη.

 

 

 

Πάνο, ελπίζω ο διαχειριστής να μεταφέρει τα σβησμένα σε άλλο θρεντ, γιατί επαέ, όντως το κάναμε καρναβάλι, αν το κάνει- όχι βέβαια στην εσπρέσσο που εξαιτίας του έφυγα- συνεχίζουμε τη κουβέντα .

Το καρναβάλι δεν αναφέραιται στο τι είπες-είπα-είπαμε, αλλά στο γεγονός πως λερώσαμε ένα θέμα με άσχετη θεματολογία.

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνο, ελπίζω ο διαχειριστής να μεταφέρει τα σβησμένα σε άλλο θρεντ, γιατί επαέ, όντως το κάναμε καρναβάλι, αν το κάνει- όχι βέβαια στην εσπρέσσο που εξαιτίας του έφυγα- συνεχίζουμε τη κουβέντα.

 

Και εγώ έφυγα. Να φτιάξουμε ένα νήμα με τίτλο Φρεντοτσίνο...

Λοιπόν, καλή καρδιά, σας φιλώ και πάω να δω καμιά ταινία αβεκ ποπ-κορν.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου