Προς το περιεχόμενο

Μια συνθήκη


atreu73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω θα ασχοληθω μονο με το κομματι. Πρεπει να ειναι απο τα ελαχιστα κομματια συμφορουμιτων που ακουσα πανω απο 1 φορα και μπορω να πω οτι ειναι παρα πολυ καλο. Στο μονο που εχω ενσταση ειναι η παραγωγη/μιξη. Μετα το 2.30 η φωνη ερχεται πιο μπροστα νομιζω και χωρις εφε και στα αυτια μου ακουγοταν πιο ευχαριστα.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Σάμη, έχεις κάποιο πρόβλημα μαζί μου και δεν προτίθεμαι (ειδικά εδώ, στο ξένο θέμα) να προσπαθήσω να σου αλλάξω άποψη.

Συγνώμη αν το δικό σου σχόλιο είχε μέσα και κάτι για το κομμάτι, ήταν γραμμένο σε ντοπιολαλιά (μπουθαρες κλπ) και δεν έβγαζε πολύ νόημα.

Τα άλλα που μετέφερα ήταν παρωδίες του κομματιού και τα μετέφερα ακριβώς για να μην γίνει αυτό που κάνεις εσύ τώρα. Please μην το συνεχίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ένα πράγμα δεν κατάλαβα.Εφ'όσον σβήνονται πολιτικά σχόλια,εκείνα τα ευφάνταστα μισογύνικα θρεντ, που βρήκα και μπόλικα,γιατί δε σβήστηκαν???

Χίλια μπράβο κοπέλα μου!

Σε θέλω μοντιουλάτορα, αλήθεια λέω!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αρεσει το κομματι, που ξεκινάει απο την κορύφωση και τον χαρντ τσαμπουκά για να κατέβει και να προσγειωθεί γλυκά... εσωτερικά...

+

 

Κάτι ριψοκίνδυνο καί όχι συνηθισμένο κατά την ανάπτυξή των περισσοτέρων συνθέσεων ..πόσο μάλλον τραγουδιών.

Γιά κάτι τέτοιο καί οτιδήποτε πειραματικό θα εμπιστευόμουν τον Atreu ..ως ακροατής .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου