Προς το περιεχόμενο

Yamaha Reface


Προτεινόμενες αναρτήσεις

OT αλλα λιγα πραγματα με εκνευριζουν τοσο οσο τ product teaser…  ;D

 

Συμφωνώ όπως όταν αυτο εδώ διαρκεί δυο εβδομάδες ...το τερμάτισαν

 

Άλλωστε μπορεί να τους έρθει μπούμεραγκ εάν καλλιεργηθούν προσδοκίες που δεν θα ανταποκρίνονται στα προϊόντα που τελικά θα παρουσιαστούν

Εμενα μου μοιαζουν για 3 synths, οχι 4. chin.gif Τεσπα, εκνευριστικο αυτο που κανουν. Βγαλτε εκει μερικες φωτο να τελειωνουμε, τι παπαριες ειναι αυτες? eyeroll.gif

 

Εμένα μου φαίνεται (απο αριστερά) ένα κόκκινο, ένα μαύρο, ένα καφέ και ένα άσπρο

Whatever...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μου φαινονται 3, ενα κοκκινο, ενα καφε (αναλογικο, παω στοιχημα...eeee.png) και ενα λευκο.

Ποσταρετε και πονταρετε, ο νικητης θα κερδισει ενα καλωδιο MIDI μισου μετρου και χρωματος μαυρου. glasses9.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας "insider" έγραψε στο gearslutz

 

 

Don't want to spoil the fun but I can tell you what is NOT:

 

- A soundcard

- An analog synth

- Just ONE synth

- A full-size weighted keys instrument

 

So there's that. I think people are going to love this.

 

Το κατα ποσό ειναι "insider" θα φανεί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας "insider" έγραψε στο gearslutz

 

 

Don't want to spoil the fun but I can tell you what is NOT:

 

- A soundcard

- An analog synth

- Just ONE synth

- A full-size weighted keys instrument

 

So there's that. I think people are going to love this.

 

Το κατα ποσό ειναι "insider" θα φανεί..

γ@μωτο, he spoiled the (great) fun…  :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τα θυμομαστε.

Yamaha YC10 combo organ, CP70 Electric Grand, CS80 & DX7.

Τα νεα synths δεν βλεπουμε, και το δευτερο βιντεο που κυκλοφορησε ειναι το ιδιο ηλιθιο με το πρωτο. Αν ηθελαν να μας κινησουν το ενδιαφερον, απετυχαν. Αν ηθελαν να μας εκνευρισουν, το πετυχαν. yawn.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ηθελαν να μας κινησουν το ενδιαφερον, απετυχαν. Αν ηθελαν να μας εκνευρισουν, το πετυχαν.

 

+1

 

Όταν βλέπω διαδικασία marketing που ταιριάζει σε παγωτά, να χρησιμοποιείται για να κινήσει το ενδιαφέρον μουσικών για... μουσικά όργανα, ξέρω από τώρα ότι πρόκειται για σκουπίδια.

 

Να είστε βέβαιοι ότι αν είχαν κάτι καλό, θα γράφανε σε μία σελίδα το όνομά του, θα βάζανε από κάτω τη φωτό του και.. θα ψάχναμε να βρούμε χρήματα ώστε να το αποκτήσουμε.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπομονη 12 μερες. Εχουν ακομα 2 βιντεο να μας δειξουν, ενα στις 29/6 και ενα στις 3/7.

Αυτο που περιμεναν παντως οι περισσοτεροι, ενα flagship workstation με πολλες sound engines οπως το Kronos, δεν φαινεται να βγαινει. Βουρ για το Motif XFWYZ λοιπον. :P

Οχι οτι τους χαλαει βεβαια, παραμενει το Νο1 σε πωλησεις workstation, οποτε γιατι να βιαστουν?

 

Η Yamaha δεν θα πεινασει ακομα κι αν κλεισει αυριο εντελως την μοναδα παραγωγης synth, μια σημαντικη μοναδα μεν, ωστοσο ενα μικρο μονο τμημα αυτου του μουσικου κολοσσου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου