Προς το περιεχόμενο

Αγορά χορδών, από πού?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

 

αναζητώ κατάστημα για αγορά χορδών μπάσου μέσω internet και αποστολή στην επαρχία. Κυρίως ψάχνω για κάποιο από Ελλάδα(=Αθήνα?) με σχετικά καλές τιμές και λογικά έξοδα αποστολής.

 

Και ευρωπαικό να είναι δε με ενοχλεί εννοείται, αρκεί να έχει χαμηλά έξοδα αποστολής (και όχι 20€ όπως έχει ο Thomann για παράδειγμα).

 

Ακούω τις προτάσεις σας  :)

And I know, I’m going right into the storm

And I know, I’m gone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το κατάστημα το έχω βρεί κι εγώ, υπάρχει και στο Skroutz, κανένα άλλο παρόμοιο με μεγαλύτερη ποικιλία ξέρουμε?

And I know, I’m going right into the storm

And I know, I’m gone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το κατάστημα το έχω βρεί κι εγώ, υπάρχει και στο Skroutz, κανένα άλλο παρόμοιο με μεγαλύτερη ποικιλία ξέρουμε?

Παρακαλω, δεν κανει τιποτα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, σ' ευχαριστώ για την πρότασή σου, και ναι, καλό θα ήταν να το είχα γράψει στο προηγούμενο μου ποστ.

 

Παρόλα αυτά η ειρωνία δε νομίζω να εξυπηρετεί σε κάτι, και σε περίπτωση που δεν έγινα κατανοητός προσπάθησα να συνεχίσω την κουβέντα, όχι να φανώ αχάριστος.

And I know, I’m going right into the storm

And I know, I’m gone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ακριβως περιμενεις? να ψαξουν αλλοι για σενα στο google? εν ετει 2015 ολα τα καταστηματα που κανουν ιντερνετικες συναλλαγες θα τα βρεις στο διαδικτυο και μπορεις να συγκρινεις τιμες και εξοδα αποστολης και να επιλεξεις αυτο που σε συμφερει.

 

Και για να γίνω και λίγο πιο συγκεκριμένος ψάχνω περισσότερο για flatwounds.

Κοιτα να δεις τι βρηκα βαζοντας 3 λεξουλες στο google https://www.google.gr/search?q=flatwound+bass+strings&rlz=1C1GIGM_enGR516GR516&oq=flatwound+bass&aqs=chrome.1.69i57j0l5.14476j0j8&sourceid=chrome&es_sm=122&ie=UTF-8#cr=countryGR&tbs=ctr:countryGR&q=flatwound+%CF%87%CE%BF%CF%81%CE%B4%CE%B5%CF%82+%CE%BC%CF%80%CE%B1%CF%83%CE%BF%CF%85.

 

Καλη συνεχεια και καλα παιξιματα ευχομαι  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινωνησε και με τις "Χορδες" Θεσσαλονικη ή KG Guitars (οι ιδιοι ειναι) - λογικα θα στις στειλουν. Εχουν πολυ μεγαλη γκαμα και απο flat εχουν ολες τις La Bella απ οσο γνωριζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου