Προς το περιεχόμενο

Η Peavey ξανά στην ελληνική αγορά


r2d2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Staff

Με μεγαλη χαρα η εταιρεια nedis a.e ανακοινωνει οτι αναλαμβανει την αποκλειστικη αντιπροσωπευση για την ελλαδα των προιοντων των εταιρειων Peavey, Crest, Trace Elliot, Trace Acoustics, Buddha, Media matrix και Peavey Architectural Acoustics.

 

Η διαθεση των προιοντων των παραπανω εταιρειων ξεκιναει απο την 1η αυγουστου και συμπεριλαμβανει και την τεχνικη υποστηριξη και διαθεση ανταλλακτικων για ολα τα προιοντα των εταιρειων που εχουν αγοραστει πριν απο αυτη την ημερομηνια.

 

Eπισης απο σημερα θα μπορειτε να επισκεφτειτε και την σελιδα www.peavey.com στην οποια θα βρειτε νεα για τα προιοντα και τις υπηρεσιες των παραπανω εταιρειων.

 

Για οποιαδηποτε εμπορικη πληροφορια (τιμοκαταλογοι, διαθεσιμοτητα προιοντων και οροι εμπορικης συνεργασιας για την περιοχη σας) μπορειτε να απευθυνθειτε στην nedis α.ε η στελνετε email :[email protected]. Για τηλεφωνικη επικοινωνια μπορειτε να καλεσετε στο τηλεφωνικο κεντρο της εταιρειας μας στο 210.3461888  λειτουργει απο 9πμ μεχρι 5μμ.

 

Επισης, φετος η Peavey θα γιορτασει τα 40 χρονια επιτυχημενης εμπορικης δραστηριοτητας στην ελλαδα 1975-2015. Η Γιορτη των 40 ετων και η παρουσιαση των προιοντων θα ανακοινωθει με δελτιο τυπου.

Δεν γράφουμε Greeklish ούτε ΚΕΦΑΛΑΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους! Απο προσωπικη μου εμπειρια οι Peavey και Trace Elliott ειναι κορυφαιες εταιρειες και θα ειναι πολυ καλο το οτι θα υπαρχει:

 

τεχνικη υποστηριξη και διαθεση ανταλλακτικων για ολα τα προιοντα των εταιρειων που εχουν αγοραστει πριν απο αυτη την ημερομηνια.

Αγάπη μου, χρειάζομαι τις κιθάρες μου, όπως εσυ τα παπούτσια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1!

Ο Peavey Classic είναι ένας ενισχυτής στον οποίο πάντα μπορεί να ξαναγυρίσω, αλλά όταν μου είχε βγάλει πρόβλημα ελλείψει επίσημης αντιπροσωπείας τα είχα βρει σκούρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω εχω εναν jsx που με βγαζει εδω και χρονια ασπροπροσωπο παντα,και καλοσωριζω την αντιπροσωπευση της εταιριας στη χωρα μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε μόνο για ενισχυτές ή και τα όργανα της Peavey;

Με μεγαλη χαρα η εταιρεια nedis a.e ανακοινωνει οτι αναλαμβανει την αποκλειστικη αντιπροσωπευση για την ελλαδα των προιοντων των εταιρειων Peavey, Crest, Trace Elliot, Trace Acoustics, Buddha, Media matrix και Peavey Architectural Acoustics.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεδομένου ότι η εταιρία φαίνεται να'χει να κάνει κατά κύριο λόγο με ενισχυτές κτλ. και δεν φαίνεται να εμπορεύεται και μουσικά όργανα δεν βρίσκω παράλογη την ερώτησή μου και θα προτιμούσα ν'ακούσω μια απάντηση απ'την πηγή, ει δυνατόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεδομένου ότι η εταιρία φαίνεται να'χει να κάνει κατά κύριο λόγο με ενισχυτές κτλ. και δεν φαίνεται να εμπορεύεται και μουσικά όργανα δεν βρίσκω παράλογη την ερώτησή μου και θα προτιμούσα ν'ακούσω μια απάντηση απ'την πηγή, ει δυνατόν.

Για τηλεφωνικη επικοινωνια μπορειτε να καλεσετε στο τηλεφωνικο κεντρο της εταιρειας μας στο 210.3461888  λειτουργει απο 9πμ μεχρι 5μμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Satanas, έχω τη βάσιμη υποψία ότι ο X-minor έχει ξαναμπεί στο internet. Μπράβο πάντως που μας παραθέτεις τη πληροφορία.

 

X-minor, όντως η εταιρεία δείχνει να ασχολείται αποκλειστικά με τα ηχητικά. Ένα προ τριετίας mail μου σχετικό με κιθάρα ακόμα περιμένει απάντηση. Θα κράταγα μικρό καλάθι, δυστυχώς.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου