Προς το περιεχόμενο

Aγορά Μετρητή Έντασης Ήχου για οικιακή χρήση


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλοι και φίλες, αναζητώ "ντεσιμπελόμετρο" το οποίο προορίζεται για οικιακή χρήση και όχι για επαγγελματική.Βέβαια ψάχνω κάτι όσο το δυνατό αξιόπιστο,γιατί ούτως ή άλλως κοστίζει.

 

Θέλω να μετρήσω το σαξόφωνο μου στα f & ff της έντασης,ώστε να επιλέξω την κατάλληλη ηχοπροαστασία για τα αυτιά μου.

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις.

 

Βασίλης

:)

Τελικά η μουσική είναι ωραία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλοι και φίλες,

 

αναζητώ "ντεσιμπελόμετρο" το οποίο προορίζεται για οικιακή χρήση και όχι για επαγγελματική.Βέβαια ψάχνω κάτι όσο το δυνατό αξιόπιστο,γιατί ούτως ή άλλως κοστίζει.

 

Θέλω να μετρήσω το σαξόφωνο μου στα f & ff της έντασης,ώστε να επιλέξω την κατάλληλη ηχοπροαστασία για τα αυτιά μου.

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις.

 

Βασίλης

:)

 

Πλέον κυκλοφορούν ντεσιμελόμετρα υπό μορφή applications σε κινητά ή tables με. Παρ' ότι σίγουρα δεν είναι τόσο αξιόπιστα όσο ένα επαγγελματικό, εάν χρησιμοποιήσεις την αμέσως καλύτερη προστασία από αυτή που σου δείχνει η ένδειξη δεν πιστεύω ότι θα έχεις πρόβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου