Προς το περιεχόμενο

οχι αλλα χαροπα τραγουδια!!!!


alkias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε λεω καλα ειναι και αφτα τα χαροπα τραγουδακια αλλα ολο τετια ακουω...

Πητεμου κανενα ψηχοπλακοτικο τραγουδι να ακουσω...κατι που να σου μαυριζει την ψυχη ρε παιδι μου...

 

E μα ποια!!! Έλληνας πράμα και να ψάχνει μελαγχωλικό τραγούδι!???! ¶κου λίγο τοπική λαϊκή σκηνή να πεθάνεις από αγανάκτηση! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

"με άφησε..", "την άφησα..", "με παράτησε...", "έφυγε από κοντά μου...", "πόσο μου λείπει", "αααααχ να ήταν ακόμα λίγο κοντά μου..."

 

και άλλα παρεμφερές! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δε λεω καλα ειναι και αφτα τα χαροπα τραγουδακια αλλα ολο τετια ακουω...

Πητεμου κανενα ψηχοπλακοτικο τραγουδι να ακουσω...κατι που να σου μαυριζει την ψυχη ρε παιδι μου...

 

E μα ποια!!! Έλληνας πράμα και να ψάχνει μελαγχωλικό τραγούδι!???! ¶κου λίγο τοπική λαϊκή σκηνή να πεθάνεις από αγανάκτηση! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

"με άφησε.."' date=' "την άφησα..", "με παράτησε...", "έφυγε από κοντά μου...", "πόσο μου λείπει", "αααααχ να ήταν ακόμα λίγο κοντά μου..."

 

και άλλα παρεμφερές! :wink:[/quote']

 

Αν μου φύγεις τι θα κάνω,

γύρνα πίσω θα πεθάνω.

 

femdance.gif

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

anathema - lost control

sisters of mercy - some kind of stranger

joy division - closer (ακου ολο το δισκο και αν την βγαλεις ζωντανος...)

διαφανα κρινα - τελευταια μερα

tindersticks - a night in (να γινουμε και λιγο νεορομαντικοι..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=FfryheCU_Q8&search=dead%20can%20dance%20frontier%20good%20quality

 

Καθε φορα που ακουω αυτο το τραγουδι ανατριχιαζω και δακρυζω..

 

Επισης:black planet-sisters of mercy

Marian-sisters of mercy

love crimes-Moonspell

Lacrimosa-Kyrie

και... Theatre Of Tragedy,My dying Bride,Αnathema(release,leave no trace) απο το A fine day to exit, ΟΛΟΛΚΛΗΡΟ το symbol of life των paradise lost...

Kαι τελος,οριστε κατι πολυ μα πολυ σκοτεινο...

 

http://www.youtube.com/watch?v=lgn84lgu5mU&mode=related&search=dead%20can%20dance%20frontier%20good%20quality

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lacrimosa-Kyrie

 

Έπιασες τη μεγαλύτερή μου αγάπη σε group. :) Δεν ξέρω γιατί' date=' αλλά οι συγκεκριμένοι μου βγάζουν το ΑΠΟΛΥΤΟ συναίσθημα. Πολύ Bach σε αρκετά ενορχηστρωτικά σημεία αλλά... I don't give a damn. :P

 

Eιδικά αυτό το Elodia που συνεργάζονται με τη συμφωνική του Λονδίνου... Ανατριχιαστικότατο. :)

 

 

 

Μία παρατήρηση μόνο... Ο ένας εκ των δύο κιθαριστών, μου θυμίζει τον McGyver λόγω κουρέματος και φυσιογνωμίας. :lol:

 

[edit']: Επίσης είναι από τους λίγους μετρημένους στα δάχτυλα που έχουν γράψει majore κομμάτια και με τον τρόπο που τα αποδίδουν, θέλω να πιάσω ξυράφι και να κόψω λαιμό και χέρια μαζί. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασφάλισε κάπου όλα τα αιχμηρά αντικείμενα του σπιτιού σου και άκου το When the walls go down από Evergrey τις μικρές πρωινές ώρες.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου