Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; IV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν παρακάμψουμε το γεγονός πως οι Αθηναίοι, ήταν οι πρώτοι ''καπιτάλες'' που έκαψαν τη Μήλο-εκτός όλων των άλλων- και οι Σπαρτιάτες οι πρώτοι ''κομμουνισταί'' που εξανδραπόδισαν τις Πλαταιές-μεταξύ άλλων- για χάρη των συμμάχων Θηβαίων, είναι εύκολο να αντιληφθεί κάποιος τι παίζει, πλην όσων είναι υπάλληλοι φεουδαρχών, κάτι σα λογιστές. Τρεις το λάδι, τρεις το ξύδι, ίσα να μη χαλάσουμε τη βολή μας..................βελανιδοφάγοι κι έχει ο Γιαραμπής μετ' ασφαλείας ;)

  Ειρωνεία να μας το παίζουν και ''γκόμενοι'' που μας ''βαρέθηκαν''  ;D ;D ;D Ήμαρτόνε δλδ, άκου μας βαρέθηκαν. Μα που θα βρουν ποικιλία στην αυλή του φεουδάρχη? Δεν το κατάλαβα, αλλά δεν πραζ, γούστα είναι αυτά. Κανείς δεν αντιλέγει πως κάποιοι φχαριστιούντε ζώντας σε αυλές, απλά χαϊδεύοντας τον άνακτα...................άγνωστη λέξη ο άναξ για βελανιδοφάγους σουσταλίδες, υποτακτικούς. Τα φιλιά μου στη διαχείριση, για το τρόπο διαχείρισης, ευχαριστώ ;D .  

 

 

Αυτο τον άγγιξε βαθύτατα...

Ήταν έτοιμος να απαντήσει...

Όμως, λέει, δεν γουστάρει να ειναι μέλος σε forum που έχει μέλος τον ίδιο...

Εγω ενα εχω να πω, όσο κρατάνε οι μπαταρίες μου, και ας μη με ξαναφορτισει ποτε:

Βρε, δεν φτεις τα αρχ@@@ σου καημένε...

 

"Just for the variety, you understand"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Αν παρακάμψουμε το γεγονός πως οι Αθηναίοι, ήταν οι πρώτοι ''καπιτάλες'' που έκαψαν τη Μήλο-εκτός όλων των άλλων- και οι Σπαρτιάτες οι πρώτοι ''κομμουνισταί'' που εξανδραπόδισαν τις Πλαταιές-μεταξύ άλλων- για χάρη των συμμάχων Θηβαίων, είναι εύκολο να αντιληφθεί κάποιος τι παίζει, πλην όσων είναι υπάλληλοι φεουδαρχών, κάτι σα λογιστές. Τρεις το λάδι, τρεις το ξύδι, ίσα να μη χαλάσουμε τη βολή μας..................βελανιδοφάγοι κι έχει ο Γιαραμπής μετ' ασφαλείας ;)

   Ειρωνεία να μας το παίζουν και ''γκόμενοι'' που μας ''βαρέθηκαν''  ;D ;D ;D Ήμαρτόνε δλδ, άκου μας βαρέθηκαν. Μα που θα βρουν ποικιλία στην αυλή του φεουδάρχη? Δεν το κατάλαβα, αλλά δεν πραζ, γούστα είναι αυτά. Κανείς δεν αντιλέγει πως κάποιοι φχαριστιούντε ζώντας σε αυλές, απλά χαϊδεύοντας τον άνακτα...................άγνωστη λέξη ο άναξ για βελανιδοφάγους σουσταλίδες, υποτακτικούς. Τα φιλιά μου στη διαχείριση, για το τρόπο διαχείρισης, ευχαριστώ ;D . 

 

WTF  ???

 

 

Ένα θα σου πω... Επέστρεψα από την μάχη της ενημέρωσης και πίνω το θεϊκό τσίπρο που μας απέστειλες  8)

 

 

ΥΓ: Είναι... βόρειο κορεάτικα, από τα γενέθλια του Κιμ Γιονγκ Ουν  ;D

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου