Προς το περιεχόμενο

Jack & Danny Telecaster - Demonstration (Video)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στην παρεα!Καινουργιο βιντεο με την J&D Tele με διαφορετικο ηχο απο το προηγουμενο!Συντομα θα φτιαξω και ενα με Clean ηχο!

 

www.mikekyre.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κoιτα εκει να παρεις κανα γερό endorsement απο την Jack & Danny, μην τους κανες και τσαμπα μαγκες  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κoιτα εκει να παρεις κανα γερό endorsement απο την Jack & Danny, μην τους κανες και τσαμπα μαγκες  ;D

 

χαχαχ νομιζω πως εχει κλεισει η εταιρια , καποτε ειχε site , τωρα δεν υπαρχει τιποτα!

www.mikekyre.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο αντοχή οι J&D! Την έσκισες την κιθάρα φίλε και αυτή ακόμα εκεί! ;)

 

χαχα οτι κ να την κανω σκυλι ειναι :P σκευτομαι να της βαλω 2 καλυτερα μαγνητακια αν και πιο πολυ θα κοστιζουν αυτα παρα η κιθαρα οσο την πηρα  ;D

www.mikekyre.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη αλλά εγώ δεν βλέπω πουθενά demo κιθάρας telecaster Jack & Danny

Βλέπω επίδειξη τεχνικών ικανοτήτων σε πολύ advanced επίπεδο..  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη αλλά εγώ δεν βλέπω πουθενά demo κιθάρας telecaster Jack & Danny

Βλέπω επίδειξη τεχνικών ικανοτήτων σε πολύ advanced επίπεδο..  8)

 

Καλησπερα φιλε μου.Το 1ο βιντεο που ανοιξα το θεμα ειναι demo , εχω γραψει κ αναλυτικα τα specs / τιμη αγορας κτλ και ειναι με drive / rock κυριως ηχο + wah wah σε καποια σημεια.Το βιντεο που ποσταρα σημερα ειναι με διαφορετικο ηχο για οποιον δεν τον καλυψε το πρωτο βιντεο.Συντομα θα φτιαξω κ ενα με βαση τον καθαρο ηχο.Συγνωμη αν προσωπικα δεν σε καλυψα με καποιο απο τα βιντεο μου αλλα πιστευω πως ξεκαθαρα ακους τον ηχο της κιθαρας και στα 2 ασχετα με το τι παιζω.

www.mikekyre.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα φιλε μου.Το 1ο βιντεο που ανοιξα το θεμα ειναι demo , εχω γραψει κ αναλυτικα τα specs / τιμη αγορας κτλ και ειναι με drive / rock κυριως ηχο + wah wah σε καποια σημεια.Το βιντεο που ποσταρα σημερα ειναι με διαφορετικο ηχο για οποιον δεν τον καλυψε το πρωτο βιντεο.Συντομα θα φτιαξω κ ενα με βαση τον καθαρο ηχο.Συγνωμη αν προσωπικα δεν σε καλυψα με καποιο απο τα βιντεο μου αλλα πιστευω πως ξεκαθαρα ακους τον ηχο της κιθαρας και στα 2 ασχετα με το τι παιζω.

Δεν υπάρχει λόγος για συγγνώμες αν είναι δυνατόν....

Θα προτιμούσα τρία ακκόρντα με clean med gain ήχους και ΟΛΟΥΣ τους συνδυασμούς των μαγνητών και τα ηχοχρώματα που μπορεί να αποδώσει μια κιθάρα τύπου tele των 110 €

παρά σπουδές του Govan..

Ελπίζω να με κατάλαβες στο σκεπτικό μου....

Εγώ θα έβαζα τίτλο Ακούω γνώμες για το Παιξιμο και τον ήχο μου που είναι μαμάτος με κιθάρα των 110 €  ;)

Φιλικά ΠΑΝΤΑ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη αλλά εγώ δεν βλέπω πουθενά demo κιθάρας telecaster Jack & Danny

Βλέπω επίδειξη τεχνικών ικανοτήτων σε πολύ advanced επίπεδο..  8)

Ειναι κι αυτο μεσα στα πλαισια του demo μιας κιθαρας.

Φαινεται το playability.

Πολλοι φοβουνται να παρουν ενα οργανο, γιατι πιστευουν οτι δεν κανει για το στυλ που θελουν αν παιξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι κι αυτο μεσα στζ πλαισια του demo μιας κιθαρας.

Φαινεται το playability.

Πολλοι φοβουνται να παρουν ενα οργανο, γιατι πιστευουν οτι δεν κανει για το στυλ που θελουν αν παιξουν.

Δεν διαφωνώ αλλά κι εσύ συμφωνείς σύμφωνα με τα λεγόμενά σου ότι αυτό που βλέπουμε είναι το κομμάτι των skills στο μεγαλύτερο βαθμό και όχι του οργάνου 

Ευχαριστώ τέλος καληνύχτα σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου