Προς το περιεχόμενο

Les Paul 1959 replica


jdrimaropoulos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω πολυ για τα τοσο καλα λόγια απο όλους παιδια!!  Ευχαριστω πολυ!! Να βεβαια παλι πως δεν ειμαι εγω στο βιντεο! Ειναι ο φίλος παιχταρας Πάνος Αρβανιτης(εδω κανω διαφημηση!χεχε) που την εσκισε!! Συνεχίζω να μην καταφέρνω να ανέβασω απευθείας εικόνες απο την διάρκεια της κατασκευής οποτε θα παω στη λύση του pdf παλι....

Μολις το ετοιμάσω θα το ανέβασω! Φυσικα οποίος γουςταρει και θελει να την δει απο κοντα κ να παιξει μου λεει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Ευχαριστω πολυ για τα τοσο καλα λόγια απο όλους παιδια!!  Ευχαριστω πολυ!! Να βεβαια παλι πως δεν ειμαι εγω στο βιντεο! Ειναι ο φίλος παιχταρας Πάνος Αρβανιτης(εδω κανω διαφημηση!χεχε) που την εσκισε!! Συνεχίζω να μην καταφέρνω να ανέβασω απευθείας εικόνες απο την διάρκεια της κατασκευής οποτε θα παω στη λύση του pdf παλι....

Μολις το ετοιμάσω θα το ανέβασω! Φυσικα οποίος γουςταρει και θελει να την δει απο κοντα κ να παιξει μου λεει!

 

Μπράβο και στους δύο λοιπόν  ;) 8)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια, είναι πολύ ωραία. Προσπαθώ να φανταστώ πως είναι η αίσθηση του να φτιάχνεις ο ίδιος τη δικιά σου κιθάρα... Σίγουρα πολύ πιο ωραία από το να παίρνεις μία έτοιμη. Μακάρι να είχα τον ελεύθερο χρόνο και τις ικανότητες να έφτιαχνα μία.

 

Τα inlays που έβαλες τι είναι; Σχετικά με το Gibson logo αν ποτέ αποφασίσεις να την πουλήσεις, σε παρακαλώ ενημέρωσε το Forum γιατί εσύ μπορεί να έχεις τις καλύτερες των προθέσεων, αλλά κάποιος άλλος ενδεχομένως και δυστυχώς όχι...

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματι η διαδικασια της κατασκευης ειναι οτι καλυτερο!!! Βεβαια μιλαμε για τρελη ανυπομονησια να τελειωσει, για δω το αποτελεσμα και να παιξω επιτελους με την καινουργια! Σε σημειο που δεν ειχα ορεξη να παιξω με αλλη μεχρι να τελειωσει αυτη....

  Οσο για το logo...δεν παει για πουλημα...σιγουρα! Εχεις δικιο ομως, εννοειται οτι πρεπει να ερθεις σε συννενοηση με τον αλλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου