Προς το περιεχόμενο

Thunder Bass Nano Legacy


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1-15011G3412L15.jpg

 

 

 

 

Τον χρησιμοποιώ στο σπίτι και οδηγεί μια καμπίνα    Harley Benton BB115T.

 

Είναι μια χαρούλα. Αρκούντως δυνατός για να ακούνε τα αυτάκια μου και αρκούντως χρωματικός, γυρνάς τα ποτενσιόμετρα και αλλάζει δέρμα από πρόβατο σε θηρίο.

 

 

 

 

και είναι μια σταλιά      ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως τα μοντέλα που έβγαλε για κιθάρα δεν λένε και πολλά(όσα άκουσα με τ αυτιά μου)

Όταν τους εβαλα EQ στη λουπα συνήλθαν  :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγειές, καλόπαιχτος ο πιτσιρίκος και να τον χαίρεσαι.

 

Προσωπικά, για λόγους πολυποίκιλλους, ευνόητους και στο παρελθόν ανελυμένους, για τέτοιες μικρόwattες υλοποιήσεις προτιμώ τον συνδυασμό ενός basseq σε σύνδεση με μία (προσυναρμολογημένη κι ετοιμοπόλεμη) Κινεζοπλακέτα D class (που σου βγάζει καμιά 40αριά στα 8Ohm).

Πιο δυνατό, πιο φθηνό, πιο παραμετροποιήσιμο και πιο modular.

Χάνει όμως σαφώς σε σχέση με το Thunder στο look (εκτός κι αν έχεις γούστο να "μαγειρέψεις" κάτι  ;) )

 

Και πάλι μεγειές σας φίλτατε....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράσθηκε για να έχω κατιτίς να ενισχύω τα τετράχορδα μου.

Η βασική του χρήση : Ντονγκ ντουνγκ μονάχος μου. Εναλλακτικά με συνοδεύει κανένας φίλος σε εσώσπιτες (inhouse) beeroποσίες.

 

Δεν είναι state of the art. Τη δουλειά την κάνει. Και είναι τοσοδοδούλι το ατιμούλικο.

 

:-*

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Όντως πολύ γλυκούλι πραματακι και εγώ το χαλβαδιαζω. Αλλά κάθε φορά που ποστάρει ο audiokostas γινομαστε σοφότεροι εδώ μέσα! για δώσε περισσοτερες λεπτομέρειες για αυτο που λες για την κινεζια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για δώσε περισσοτερες λεπτομέρειες για αυτο που λες για την κινεζια.

 

2x90W Stereo T-AMP AMPLIFIER completed board Tripath TA2022 | eBay

 

;)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κώστα Υπάρχουν στο internet τέτοια γκατζετακια με λάμπα φθηνα;Όχι τίποτα ιδιαίτερο ένα volume να έχει και μια έξοδο για ηχείο.Έχω το zoom για Ν βγάλω ήχο.κι ας είναι και 6watt απο μια λάμπα σε ενίσχυση προ-ενίσχυση.Για μπάσο πάντα.Κατά προτίμηση 6V6 λάμπα ( έχω και προτίμηση τρομάρα μου )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός αν κάτι τέτοιο μπορεί να μπει το μπάσο μαζί με το zoom b1xon που έχω και το συνδέσω με καμμια 12 καμπίνα .Παίζει να παίξει χωρίς να το πάρω στα χέρια και να δώσει την ζεστασιά της λαμπας;

Για το σπίτι μιλάμε πάντα ε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου