Προς το περιεχόμενο

Χαλάρωση capital control. Αγορασα απο εξωτερικο με καρτα.


c_fanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λοιπον κατι τρεχει οντως τελικα!!! Προσπαθησα να αγορασω απο Ebay.co.uk διαφορα φτηνα πραγματακια, απο USA, Κινa, Αγγλια και δεν τα καταφερα, μετα απο το Login και την επιβεβαιωση που μου ζητουσε το Paypal με απεριπτε λεγοντας μου οτι ο εκδοτης της καρτας δεν εγκρινει την συναλλαγη. Οταν ψωνισα κατι χορδες ακουστικης απο Γερμανικο καταστημα παλι μεσω Ebay.co.uk και Paypal ολα δουλεψαν κανονικα και η αγορα εγινε!!! What the fuck???!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μόλις κατάφερα και αγόρασα γερμανικό ποιμενικό μέσω paypal!!!!!!! ;D ;D ;D

 

 

 

Είδες; Αφού το λες και μόνος σου, "Γερμανικό"! Είναι όλα στημένα, λέμε...!!!

 

 

 

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγόρασα ισπανικό ελαιόλαδο και μου έστειλαν μπαγιάτικα καρτόφελ από τη Νιγηρία. Άμα είναι έτσι, καλύτερα με τα κάπιταλ κολχόζ.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Είδες; Αφού το λες και μόνος σου, "Γερμανικό"! Είναι όλα στημένα, λέμε...!!!

 

 

 

;D

χα χα χα χα!!!!!!!και μάλιστα αναλαμβάνουν να μου τον εκπαιδεύσουν δωρεάν!!!!! ;D ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες αργότερα...

Παιδια ανασταινω αυτο το θεμα για να  μην ανοιξω καινουριο και να ρωτησω τι νεο υπαρχει σχετικα και τι εχει αλλαξει. Εγω προσωπικα αν και αγοραζω ανετα απο τομαν,   απο uk  οποτε εχω προσπαθησει τρωω πακετο που λεμε :/  Μεσω paypal εχω μεγαλυτερες/μικροτερες πιθανοτητες ή το ιδιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦιλΩς τι να σου πω,προσπαθησε και οτι σου κατσει, τα καπιταλ κολχοζ ακομα καλα κρατουνε παντως,καλο ειναι να τα συνηθισεις μια και τα βλεπω να σταματανε απο 2050 και μετα.

 

Μεσω paypal εχεις ακομα λιγοτερες πιθανοτητες,κανονικα μπορεις με πιστωτικη και χρεωστικη καρτα μεχρι τα συγκεκριμενα μηνιαια και ημερησια ορια τα οποια τα εχουμε πει 300 φορες.

 

επιτρέπεται η εντολή μεταφοράς κεφαλαίων προς το εξωτερικό από τα εποπτευόμενα από την Τράπεζα της Ελλάδος ιδρύματα πληρωμών συμπεριλαμβανομένων των αντιπροσώπων αυτών, έως του ποσού των ευρώ πεντακοσίων (500) ανά συναλλασσόμενο φυσικό πρόσωπο ανά μήνα, και μέχρι μηνιαίου ορίου σε ευρώ για το σύνολο των ανωτέρω ιδρυμάτων πληρωμών, το οποίο θα ορίζει και θα κατανέμει, ανά ίδρυμα πληρωμών, με απόφασή της η Επιτροπή Έγκρισης Τραπεζικών Συναλλαγών».

 

http://www.huffingtonpost.gr/2015/07/28/capital-controls-dieykriniseis_n_7885246.html

 

http://www.kathimerini.gr/825224/article/oikonomia/ellhnikh-oikonomia/orio-oi-300000-eyrw-ana-trapeza-gia-agores-me-kartes

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου